Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt ajánlotok egy...

Milyen hüllőt ajánlotok egy lánynak, aki nem szeretne erre rengeteg pénzt költeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, milyen állatok vannak, amik hüllők, úgyhogy körülnéztem, de semmi infót nem találtam. Eredetileg a görög teknősön gondolkoztam, de bebizonyosodott, hogy nagyon drága (fűtés, izzó, terrárium, maga az állat). Úgyhogy máson gondolkozom. Szóval légyszi ajánljatok nekem más hüllő állatot, vagy bármilyen mást, ami nem nagyon büdös és drága:D De ha tudtok görög teknős szerkót (és állatot) olcsón, akkor is írhattok.
2012. okt. 31. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Új-kaledóniai vitorlás gekkót is tudom ajánlani.

Jópofa, mászkál az üvegen, háttéren is.

A melegítést nem igényli, max esztétikai szerepe lehet nappal, ha egy kis, pl. 5w-os izzót fölé teszel.

Szobahőmérsékletet kedveli, ő 30 fok fölött már kellemetlenül érzi magát.

A tőzeg nem drága talajnak, egy növényt igényel még ami közé elbújhat.. most hirtelen nem tudom mi a neve ami a miénknél van bent.

Ami kicsit hátrány, hogy nem könnyű kézhez szoktatni, pontosabban a miénk elég "finnyás" egy dög + a farkát is könnyebben dobja el az átlagtól, és neki nem is nő vissza.


Egyébként javaslom, hogy böngéssz egy kicsit a reptila fórumon :)

2012. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!