Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál voltam. Nagyon...

Kozmetikusnál voltam. Nagyon sokáig tisztította az arcomat. Azóta (kb.3 hete) az állam alatt rengeteg apró miteszer jött ki! Elötte ott a bőröm tökéletes volt! Miért lehet ez? Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

nálam is így van ! csak nálam piros pöttyök vannak oyaln pattanásszerüek.Ocsmányul néz ki.Előtte szebb volt a bőröm.

AMúgy attól lehet hogy mondjuk nem dolgozott eléggé sterilen elfertőződött.baci ekrült bele.VAgy pedig étkezés vagy hormonális probléma nem tudom de nekem már elegem van tökre elveszi az ember hangulatát.és idegesítő hoyg másoknak meg tök szép az arcuk.

2009. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
na én ezért nemjárok kozmetikushoz. amióta én foglalkozom az arcommal, mintha kicserélték volna.
2009. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!