Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Tejjel tényleg előlehet...

SOS! Tejjel tényleg előlehet csalni a kígyót?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek! Elveszett a boám...Köszi:)

2012. nov. 13. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
NE hülyeségekre gondoljatok!!! XD
2012. nov. 13. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok komoly válaszoló,de szerintem próbáld ki,nem veszítesz vele semmit.Nézd meg minden helyen ahova be tudott bújni.

Tegyél ki a kedvenc kajájából,ha megérzi a szagát talán elő jön.Vigyázz keresés közben ne hogy rá lépj.


( Amikor el tűnt a tekim,tettem ki neki a kedvenc kajájából,megérezte a szagát,és elő bújt)


Sok sikert,remélem hogy meg találod!

2012. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem azt akartam írni hogy nem vagyok komoly válaszoló hanem hogy nem vagyok szakértő a témában ( ilyen állatom még nem volt).
2012. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer a miénk is kiszökött.Tegyél oda,ahol feltehetőleg tartózkodik a földre egy tál vizet,és fölé egy állólámpát.Nekünk bejött,mikor fázott bemászott a lámpa alatti vizestálkába,és ott süttette a hasát.
2012. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,egyébként tévhit,hogy a kígyóknak jó a tej.Nem szabad nekik adni.
2012. nov. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 14. 00:58
 7/7 Platypus ***** válasza:
100%
Nagyon sok állatnál bevált módszer a nejlonzacskó. Tegyél zörgős nejlonzacskókat minden lehetséges búvóhely bejáratához és a nagyobb résekbe is, pl. szekrény mögé, ágy alá. Aztán fogj egy könyvet, és olvasd végig az éjszakát. Ha mozdul valahol, akkor hallani fogod a zörgést, és legalább azt tudod, merre kell keresni. Ha szerencséd van, akkor el is kaphatod.
2012. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!