Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a gond a tekimmel?

Mi a gond a tekimmel?

Figyelt kérdés
Van egy mocsári teknősöm. Behoztam télére a házba, de míg kint volt, már akkor sem akart enni. Mi baja van? Most tettem neki homokot be, hogy hátha leássa magát de semmi. Akkor víz is volt benn neki. Most csak homok! Az baj? Nem lesz valami baja attól, hogy nincs bent neki egy csepp víz sem? Szív-mixet vettem neki. nem eszi. Májat sem. Halat sem. HELP

2012. nov. 20. 17:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia, remélem azóta már megoldódott a gondod, de ha nem akkor elmondom, hogy az én teknősöm is ezt csinálta és nagyon aggódtunk érte, októbertől kezdve nem evett egy falatot sem... De tavasszal újra elkezdett enni, téli álmot pedig nem aludt.Tehát ne aggódj nem lesz semmi baja, ez természetes dolog...
2013. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!