Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős egybezárva halakkal?

Rákocka kérdése:

Teknős egybezárva halakkal?

Figyelt kérdés
6 éve van egy teknősöm, és most kapott 3 algaevőt mellé szerintetek megfogja őket enni? mert szokott halakat enni de azok már nem voltak élők, attól tartok h megeszi őket, mert nagyon érdeklődik irántuk, ja és magába volt 3 évig mert utána kapott csak egy társat aki meghalt és most megint.
2012. dec. 1. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem megfogja enni őket, lehet elsőnek tart tőlük. Majd egy kis idővel bátrabb lesz, majd bele-bele csipeget, utána már le is fogja vadászni őket. Nekem is vannak teknőseim, tudom milyenek.
2012. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg fogja enni őket. Ha csigákat teszel be, azokat is megeszi még akkor is ha előtte sosem látott vagy evett csigát.
2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek vegyem ki a halakat, és ha ey hétig még benne hagynám őket?
2012. dec. 1. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd ki, mert bármikor rájöhet, hogy "ehetőek" és akkor a halaknak rossz napjuk lesz.
2012. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Háát, nekem voltak halak (mollyk) a teknősökkel és az egyiket teljesen hidegen hagyták, míg a másik folyton üldözte a halakat. Viszont nagyon béna volt, így csak beléjük kapott vagy a farkukat harapta le. Szóval, szerintem nem kéne őket összerakni. A halaknak sem jó.


Viszont ha a hal lényegesen nagyobb, mint a teknős, akkor akár nyugodtan el is lehetnek egymással. Láttam már ilyet.

2012. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek többször is vettem halakat karácsonyra. Abban a pillanatban, hogy beraktam őket össze vissza kergette a halakat, aztán megunta. Körülbelül egy hónap telhetett el, mire megette őket, biztos aludtak a halak...
2012. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kerti tóban lakott 2 ékszerteknős, 2 mocsári teknős akik valahogy betévedtek a kertünkbe a város közepén és sok aranyhal. A kisebb hím ékszerteknős elvolt magában, a nagy lány viszont leharapta mind2 mocsári farkát és elkapott pár aranyhalat is.
2012. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!