Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmateknős! Mit tegyek?

Pézsmateknős! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4.napja nem eszik,ferdén úszik,magát pofozza a vízben.hatsó lábait nem használja,megy neki a falnak.Segítsetek,minél hamarabb!mit tegyek?

2013. jan. 31. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tüdőgyulladása van állatorvoshoz vidd el
2013. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Egyáltalán nem mozdul!! :'(
2013. febr. 1. 08:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Reggelre meghalt:'( meg egyszer koszonom! :'(
2013. febr. 1. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetett orvoshoz vinni, ha napok óta láttad hogy baj van?
2013. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem napok óta volt baj..nem evett,rokonom tart teknőst,neki sem evett néhány napig,teljesen jól van.az állatkereskedésből úgy hoztuk el,hogy azt mondta:nos,kettő van.ez életképesebbnek tűnik(egyik sem mozgott a kezében,mikor kivette,sőt a vízben se voltak túl aktívak.nem is tudom,miért hoztam el...talán,mert sajnáltam őket...)már bocs,de ha ez a probléma este fél tízkor jelentkezik,mégis hová vinném?!falun lakom,itt nincsen állatorvos,aki foglalkozik teknősökkel.Megnéztem,a legközelebbi városban már nem volt nyitva.Magasabb hőfokra állítottam kicsivel a melegítőt.Úgy tűnt,teljesen jól van,meg előtte nem csinált ilyet.Vettem neki még többféle ennivalót,de semmit nem evett.Tegnap előtt beraktam neki a vízszűrőt...Nem tetszett neki,így azt is kivettem.Remélem,mostmár megérted.Egyébként,előtte nem volt semmi probléma.Nagy helye volt,a szigetre is ki szokott mászni.Úszkált sokat.Nem gondoltam,hogy ez lesz.(nyugodj meg,nem vagyok állatkínzó.ha ez nem este fél tízkor történik,nyilván vittük volna,nem vagyok hülye,csak falun más a helyzet/nem vagyok paraszt,semmi ilyesmi/,korlátozva van minden.nem olyan könnyű a dolog,hogy csak gyorsan leviszem az orvoshoz.)
2013. febr. 1. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:

részvétem a teknőckéért :(

az ilyen teknősöket úgy kell megfigyelni a kereskedésben hogy ferdén úsznak e. ha ferdén úsznak és nem mozognak nagyon a parton és nem kapálóznak élénken akkor ne is vidd el. az ilyenekkel csak baj van

Mi tekijeink is egészségesebbek voltak az átlagnál aztán 17 évesek már

még 1x részvét érte :(

2013. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(( hol vetted a teknőseid???
2013. febr. 2. 09:18
 8/9 anonim ***** válasza:

már meg szünt az az állatkereskedés

de van sok jó hely csak a teknőst kell megfigyelni hogyan viselkedik és úgy megvenni és a többi boltban megnézni az árakat és tartási körülményeket

2013. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. febr. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!