Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elveszett a gyíkom, hogy...

Csajok2001 kérdése:

Elveszett a gyíkom, hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Elveszett,amikor suliban voltam,és itt van valahol a házban.kéne egy csapda,hogy visszaszerezzem!csak nincs ötletem

2013. ápr. 16. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit szoktál neki enni adni?
2013. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én tenék a földre egy üres befőtesüveget fektetve. Legyen benne szárított szöcske v nem tudom... és az üveg szájánál vhogy úgy kellene megoldani, hogy lecsapódjon ha bemegy, de azt még nem tudom, hogy hogy :(

Egyébként nagyon nagy a házatok? Sok helyen lehet szerinted? Én a helyedben megnézném hűtő mögött/ szekrények mögött.....

Ismerősöméknek a gekko tűnt el és csak hetek múlva lett meg olyan jól elbújt :-)

2013. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
tegyél lámpát a padlóra és kapcsold fel. A melegre oda kell mennie...vagy szórj lisztet a padlóra (nem vicc!) és látni fogod merre ment. :) amugy milyen "gyík" (faj) ?
2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fürge gyík
2013. ápr. 16. 19:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként sztek mivel ettessem
2013. ápr. 16. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Engedd vissza a szabadba, nem jó neki nálad. Azt mondtad, csak természetre kell, de gondoltam h kamuztál. -.-

Gusztustalan és önző ember vagy...

2013. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vettem!és az eladó azt mondta fogságban született
2013. ápr. 16. 20:05
 8/8 bmxboy33 válasza:
ako ne engedd el szerintem
2013. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!