Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13. 02. 08-án elveszett chip...

13. 02. 08-án elveszett chip mentes kutyámat ha kihozom a menhelyről, a kötelezően beültetendő chip díján felül megvágnak-e büntetéssel?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyről vagy sintértelepről? Nem mindegy. Chipet ki kell fizetni és a néhány napi ellátást is.
2013. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon remélem. Ilyen marha felelőtlen embert, mint te!
2013. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most komolyan ezen problémázol? Ha megvan a kutya én azonnal mennék érte és hoznám el.... Kit érdekel mit kell kifizetni, ha már olyan birka voltam, hogy nem tetettem bele...


Bár nem kell csodálkozni... hallottam már olyat is, hogy valaki elaltatta a saját kutyáját, és menhelyről akart kihozni egyet, mert azok után nem kell adót fizetni... undorító...

2013. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
... mik vannak :/
2013. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki büntetne meg, a menhely? :)

Ugyan már. Viszont az első utatok az állatorvoshoz vezessen.

2013. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha megbüntetnek, akkor nem hozod ki, igaz ezért kérdezed? Inkább akkor ne hozd ki.
2013. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak szeretné tudni, mennyi pénzt vegyen magához :)

Ne szidjátok már csak azért, mert feltett egy kérdést.

Ha oda írta volna alá, hogy mert különben ki nem hozom, akkor lehet fikázni. De nem kell mindig a rosszat feltételezni. Lehet csak rosszul fogalmaz. :)

De amúgy ha az én kutyám veszett volna el, és kiderül, hogy megtalálták, tény, hogy nem lenne időm kérdezgetni itt... zokogva rohannék érte.


Amúgy meg miért nem a menhelyet hívod fel, hogy mivel tartozol azért, mert megtalálták, és befogadták?

2013. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban azért volt a kérdés, hogy mennyi pénzt kell magáhozvennie az embernek, mikor indul a kutyáért.

Nem rohantam sírva a menhelyre, mert nem az enyém a kutya, hanem rokoné, aki ugyan tart állatot, de nem kedvtelésből, inkább befogadta, mert kidobták anno, de elcsavargott. Chip nem lett beültetve, mert az illető leszázalékolt és munkanélküli (volt), mindamellett egy héttel előtte halt meg közeli rokon, akinek az albérletben hátramaradt tárgyainak, esetlegesen be nem fizetett csekkjeinek sorsát rendezni kell, plusz kórház, plusz halottasház, plusz temetés/ hamvasztás.

Innentől kezdve nem egy gyökér kutya után fogok rohangálni, mert kiszökött a kapun, mert épp kíváncsi volt mi a helyzet az utcán, és pechjére hamarabb találták meg az ebrendészek, minthogy ráunt volna a csavargásra és hazajött volna.

2013. aug. 21. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!