Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért félnek a lányok a békától?

Bukaa kérdése:

Miért félnek a lányok a békától?

Figyelt kérdés
Lány tesóm ha meglát egy békát sikít és elrohan sokszor ki se mer menni a kertbe mert `ott vannak` ha megkérdezem hogy miért akkor arra szabadkozik hogy nyálkás meg undorító sok fiú is fél tőlük de nem értem hogy miért akarhányszor elmagyarázom hogy nem bánt ő jobban fél tőled nem érdekel.

2013. jún. 3. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Nemtudom, én itthon tartok 3 békát terráriumban, és sosem féltem tőlük.


Bár egyszer bedobtak egy békát a pólómba, a hátamba és nem jött ki, aztán egy hülyegyerek meg rácsapott. Na akkor majdnem hánytam, mert hogy ezt mért kellett. Persze kiesett a béka egyből :/

2013. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Ne általánosítsunk, szerintem a békák cukik, mindig is annak tartottam őket, lány vagyok:)
2013. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 unbelieveable ***** válasza:
67%
szerintem tök aranyosak :D
2013. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom békamániás, imádja őket. :-) Nemcsak plüssben, játékfigurában és cuki képeken, hanem élőben is.
2013. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát tudod ÁLTALÁBAN a lányok nem szeretik őket,mert elég kis csúnyácskák és furcsa lehet nekik amikor felfuják magukat és brekegnek:) meg ugye a varangyok letudnak pisilni is és az nem valami kellemes.

A teknősök meg ugye harapnak(van amelyikük nem) és ez is kellemetlen,van hogy fáj is.

Én szeretem őket,most már az elmútt párévben sokat fejlődött a hüllők iránti érdeklődés a lányok körében is.

Nekem minden barátnőm szereti a békákat,mivel megmutattam nekik hogy nem bántanak és hogy egész aranyosak.


Te is megmutathatod neki hogy nem bántanak.

Először is csak a békákat útálja vagy minden hüllőt?

mert ha minden ilyesmit utál akkor kezdhetnéd egy kicsi gyíkocska bemutatásával.

Persze ezt nem úgy értem hogy ilyezgesd vele hanem hogy kedveltesd vele,hidd el hogy fellfogja kelteni az érdeklődésért.


hameg nem akkor nem nagyon tudsz mit tenni,mert lehet hogy fóbiás vagy csak szimplán olyan aki : " a testemen keresztül sem"

2013. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy csúnyák!! Tök jól néznek ki!!:) Mondom, hogy tök aranyosak!!:) Mikor ránézek egy békára, elsőnek az jut eszembe, hogy milyen kis cuki!!:) Másodiknak meg hogy legyet eszik, meg az Elefánt hercegnő c. sorozatban volt mégegy békás rész-ott nem akarták megfogni vmi nem tyúkszem, de nemtom már mi az ami miatt, vmi ilyesmi volt - , meg tudok olyan csajt, aki plüssbékákat gyűjt, és kábé ennyi. Hát most meg még így elgondolkodtam és eszmbe jutott a béka, most meg az ebihal, na de hát kábé ennyi, amennyit gondolok a békákról:D Ja még az, hogy a nyílméregbékának a szép színes hátikójában van a mérge:)
2013. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*utolsó mondat végéhez még: illetve nemtom, hol, de nem jó tapogatni:D
2013. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak a bekaktol fél
2013. jún. 7. 09:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mindenkinek van valami parája.

Én pl a sötétben félek ha egyedül vagyok a lakásban, pedig semmi okom nincs rá.

2013. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
mert undorító. nem félnek, hanem undorodnak tőle..
2013. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!