Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért félnek a lányok a békától?

Bukaa kérdése:

Miért félnek a lányok a békától?

Figyelt kérdés
Lány tesóm ha meglát egy békát sikít és elrohan sokszor ki se mer menni a kertbe mert `ott vannak` ha megkérdezem hogy miért akkor arra szabadkozik hogy nyálkás meg undorító sok fiú is fél tőlük de nem értem hogy miért akarhányszor elmagyarázom hogy nem bánt ő jobban fél tőled nem érdekel.

2013. jún. 3. 17:12
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én Belvárosi leány vagyok,ezért nem sűrűn találkozom békákkal de Velük speciel semmi bajom,szerintem mókásak:)

viszont a rohadt rovarokat utálom. Tökmindegy hogy csótány hangya vagy pillangó,marhára undorodom tőlük:D

16/l

2013. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bmxboy33 válasza:
Én szerintem a leggcukibb állatok szeretem az emlősőket is de azoktól félek
2013. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok,de rettegek tőlük.

Az,hogy milyen neműek vagyunk teljesen lényegtelen.Mindenkinek van vmi fóbiája.Van aki az egerektől fél,én azoktól nem.

2013. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!