Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltünt a sárgefülű ékszerteknő...

Eltünt a sárgefülű ékszerteknősöm! Szerintetek hova tünt?

Figyelt kérdés
2 nappal ez elött eltünt a Végig túrtam az egész szobám,de sehol nem találom!!!!!Szerintetek hova mászhatott el???Átmászhatott egy másik szobába????Kérlek válaszoljatok!!!!!

2013. júl. 19. 16:58
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Milyen típusú házban laktok? Kertes/társas? Mekkora a ház? Az előttem szólóknak tényleg igazuk van, nézzetek át minden zugot, mindent szép sorjában nézzetek meg! Meg lesz a teknős!
2013. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez, csak annyit tennék hozzá, hogy amikor nekünk kiugrottak, akkor az egyik sarokban voltak a szőnyeg alatt (mert ott volt egy kis nedvesség és megtalálták). Tehát nagyon óvatosan járkáljatok és a bútorokat is óvatosan húzni és emelni, nehogy megnyomd vele a teknőst. Először abban a szobában keresd, ahol az akvárium volt, nézz be minden alá és minden mögé, ahová beszorulhatott. Ha van valami olyan kosár, aminek a lyukain átfér azt is nézd meg, akkor is ha csak egy halom legó vagy ilyesmi van közte, mert bárhová bemászhatott.

Ha egy szoba kész, akkor zárd be az ajtót és keresd a következőben. Én már akkor kitennék egy alacsony falú tepsiben vagy mélytányérban vizet, ha végeztem az adott szobával, hátha mégsem vettem észre.

2013. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!!!Sajnos még mindig nincs meg!Amúgy kertes,ikerházban lakunk.
2013. júl. 21. 17:05
 14/21 A kérdező kommentje:
Léci válaszoljatok még!!!!!!!!!
2013. júl. 21. 19:31
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindent leírtunk, inkább menj és keresd a kertben is, beszélj a szomszéddal is, stb!
2013. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

annyit még tudsz tenni, h kis tálkákba raksz ki vizet a szobádba, vagy a lakásban, ahol épp lehet

lényeg h bele tudjon mászni kicsit

én egyszer így találtam meg az enyémet 5 nap után :)

2013. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

KÖSZI MINDENKINEK!!!!MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDD

:)))))

2013. júl. 23. 11:16
 18/21 anonim ***** válasza:
na és hol volt? :D
2013. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, hogy lett meg végül.

Látod nem kellett aggódni!

2013. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

öszi megint mindenkinek!!!!Úgy lett meg hogy amikor felkeltem egyfolytában azt mogyoktam magamban:

-Steven(Sztívön,így hívják a tekim)léci aggy jelet vagy valami!!!

És egyszer csak valami kapirgálást hallottam.Elösször meg ijedtem és majdnem sikítottam,de utánna lefutottam apukámhoz(mivel emeletes házunk van)és megkértem hogy nézzem eg mi adta ki ezt a hangot és lám a tekim volt.:D

2013. júl. 26. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!