Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltünt a sárgefülű ékszerteknő...

Eltünt a sárgefülű ékszerteknősöm! Szerintetek hova tünt?

Figyelt kérdés
2 nappal ez elött eltünt a Végig túrtam az egész szobám,de sehol nem találom!!!!!Szerintetek hova mászhatott el???Átmászhatott egy másik szobába????Kérlek válaszoljatok!!!!!

2013. júl. 19. 16:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
0%

Nekem gyakorlatom vn a kisálatok elfogásában! Van 2 dzsungáriai hörcsögöm egy arany hörcsög és egy japán táncoló egér! 1. technika minden erkély ajtót zárj be nehogy kimásszon

2. valószínűleg valamék polc alatt mögött van. vagy esetleg fotel ilyesmi minden ajtót zárj be minden helységben és a polcok bútorkbárhova ahova be tudot menni oda tegyél teknős eledelt feltűnő hejre! És másnap ézzmegminden szobát, hogy fogyott-e az eleségből valahonnan.. Ha fogyott akkor koncentrálj csak arra a hejségre ahonan fogyottaz eleség. utána vedd el a hejségből minden honnan az eleséget és éheztesd ki a ószágot 2-3 óra nem tudom mennyi kell és ted újra vissza oda az eledelt ahonan elfogyott és előbb utóbb rá fog menni és akkor egy határozott mozdulattal elkapod nem tudom milyen gyorsan moog egy teknős de 1-2 óra elteltével biztosan elér az eleséghezde persze amikor meglátod még azelején ahonan fogyott az eleség egy bizonyos szekrény mögűlmondjuk akkor azt a szekrény keríst el valamivel könyvel teljesen mind1 j vadászatot!:)

2013. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!