Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szegediek! Nálatok mennyire...

Szegediek! Nálatok mennyire jellemző, hogy a siklók, kígyók bemennek a házba? Hgy lehetne megtudni h a szomszédok közül ki tart kígyót? (nem akarom, hogy fel/lemásszanak hozzám és be az ablakon)

Figyelt kérdés
Odamegyek szeptembertől tanulni, de nagyon félek, mert múltkor olvastam egy cikket, hogy a belvárosban fogtak egyet.

2013. júl. 26. 00:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
komolyan? :O merre felé laksz?
2013. júl. 27. 22:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem kell a kígyók miatt aggódni, több barátom is él Szeged a belvárosban, de azelőtt a külső részeken éltek. Soha nem láttak még kígyót, csak fényképen.

Egyébként a kígyó nem örül az ember látogatásának és az ország másik felében élek, nagyon aranyosnak tartom a kígyókat, kisebb koromban mindig meg akartam fogni, de még oda sem tudtam hozzájuk lopózni, mert rögtön menekültek (a nagyobbak, több méteresek is).

A házba még ritkábban tévednek be, de neked is csak azt tudom mondani, amit már ezerszer leírtam itt a hasonló kérdéseknél, hogy rakj fel szúnyoghálót ha ennyire tartasz tőlük.

2013. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én Szegeden laktam éveken át 6 különböző albérletben mind az 5 kígyómmal együtt, de nyugi már elköltöztem :) Számos alkalommal kiszöktek, de még a szobámon kívülre sem jutottak el, az első szűk helyre elrejtőznek és nekik ott jó ha senki nem látja őket.
2013. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!