Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy lehet ennyire félni a...

Hogy lehet ennyire félni a kígyóktól? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=AdzewMn1Rzs


ha valaki ismer még ilyen videót linkelheti :D



2013. júl. 31. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szegény :)
2013. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mármint a kígyó? :D hát igen, jól meghurcolták
2013. júl. 31. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a kígyó, a hülye félős csávó :D
2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként egyszer egy hapsi ki hozott egy rendezvényre egy kígyót és fotózkodtunk vele többen, nyakunkba tette, de az a kígyó is csak annyira mozgott, mint ez. Azon gondolkodtam, hogy be van altatva? Vagy mi van ezekkel? Olyan nyugisak. Vagy ilyenkor alszanak, aztán kb azt csinálhat velük amit akarsz? Így rakosgathatod ide-oda? :)
2013. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze, már megszokták az embert, meg az ilyen nagyobbak amúgyse valami hiperaktív kígyók, de vannak azért kivételek, a videóban nem tudom pontosan milyen faj van de a tigrispiton is elég nyugis, nézd meg ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=bAX0oNRIw_w

2013. aug. 1. 19:30
 6/11 A kérdező kommentje:
Talán valami szőnyegpiton féle lehet
2013. aug. 1. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerbtem ez egyáltalán nem vicces...


Úgy lehet félni, mint ahogyan a bezartságtól, magastól, vagy akármitől....


Láttam egy csajt szimplán egy egértől összeesni, sikított és elájult....


Tudták, hogy fél tőlük, egy táncolóegérrel akarták megijeszteni gólyatáborban, orvost kellett hívni hozzá, mert ájulásból ébredve is sikított...nyugtató kellett neki...

Aztán kiderült, hogy gyerekkoraban volt valami rossz élménye rágcsálóval, talán egy patkány harapta meg, de még 1-2 évesen....


Szerintem így visszaélni valakinek a félelmével nem fair, és veszélyes is...

2013. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mennyen el egy orvoshoz kezeltesse ki magát az ilyen, mert nem normális. Féljen az ilyen dolgoktók valaki, de azért ne ennyire ez már beteges
2013. aug. 3. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, a csaj járt is, csak erről senki nem tudott...( csak utóbb)


Kígyóval meg mennyi az esélye az embernek találkozni?kb semmi, hacsak nem szívatnak meg..,felesleges pénzkidobás..


Én a bezártságtól félek.. 8. Emeleti lakásba költöztünk, pár hónap alatt kikúráltam magam, a lifteket már jól tűröm, a szűkebb helyeken nem kapok levegőt, engem ágynemütartóba zártak be, ráültek a kisbarátok, és nem engedtek ki...nekem nem vészes, mert relaxációval, pár mély levegővel már le tudom küzdeni, de jól azért nem érzem magam. A lift pedig azért volt mumus külön, mert egyszer ittasan 17 évesen beszorultam két emelet közé, az adrenalin hatására szétveszítettem az eletromos ajtót:):):): pedig nő vagyok

2013. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze szemétség paráztatni a másikat, de egy ilyen kezes kígyótól akkor sem kéne ennyire félnie amikor látja, hogy a másiknak ott van a nyakában és nem bántja őt.
2013. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!