Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy tarthatom meg?

Hogy tarthatom meg?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon pici 2mm-es gyìkot a kertben ès megszeretnèm tartani!Mit adjak neki enni hol tartsam,hogy tartsam? köszönöm!
2013. okt. 13. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 mm??? Hát szegénynek lehet jobb a szabadban, azt se lehet tudni milyen fajta és lehet hogy védett is
2013. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 besenyőpistabácsi ***** válasza:
0%
Interneten rákerestél? Én sem tudom, nem volt még talált gyíkom.
2013. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd meg télen, és tavasz végén ereszd el hogy túl élje a telet. Menj be egy kisállatkereskedésbe és ott kérdezd meg hogy mit adjál egy 2mm-es gyíknak. Vagy próbáld meg a lisztkukacot és a nagyát. (Lisztkukacot kisállatkereskedésben tudsz szerezni)

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__525744-hogyan..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__1765173-ha-sz..

2013. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ilyen barnás szìne van ès gülü szemei:D Terveztem bemenni állat kereskedèsbe de addig mit adjak neki mert holnap dèlután jövök haza suliból :s
2013. okt. 13. 20:47
 5/11 anonim válasza:
2mm? nem centit akartál írni?
2013. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hupsz de bocsánat elìrtam :s
2013. okt. 13. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Mért gondolja mindenki azt hogy ha talál valami állatot a kertben akkor azt egyből be kell fogni? Én is látok majdnem mindennap a kertemben gyíkot mégsem akarom befogni pedig imádom a hüllőket, vegyél egy leopárd gekkót vagy valamit ha ilyen állatot akarsz tartani, ne pedig az amúgy is gyér állatvilágunkat irtsad, holnap délben engedd el!
2013. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engedd el mert minden hüllő védett Magyarországon és amúgy is jobb neki a szabadban
2013. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na gyerekek.azért nem kell vele ilyen durvánb bánni ő csak jó akart. jó én is imádom az állatokat de szerintem is engedd vissza a szabadba:/
2013. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mo-on az összes gyík védett. Egyébként ha barnás, alighanem fali gyík, ami fokozottan védett.
2013. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!