Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meghalt a teknosom ma reggel,...

Meghalt a teknosom ma reggel, nagyon szerettem. Ha veszek egy ugyanolyat megegyszer akkor csak mindig ra fogok emlekezni es szomoruvleszek, vagy jo hatast fog kelteni?

Figyelt kérdés
ma reggel meghalt a teknosom tudogyulladasban. szerettem bar csak ket honapos volt. kicsit hideg volt a szobamban, es a melegito nem volt eleg meleg.. szegenyt nahyon sajnalom minden nap jatszottam vele sokat tisztittotam az akvariumat, de ha vennek egy ujat ami ugyanolyan /pezsma/ attol nem szorulna el a szivem? :(

2014. febr. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem alig két hét után halt meg a két tekim közül az egyik, mert nem etették rendesen a kereskedésben, ahonnan voltak. Nagyon rosszul éreztem magam, de vettünk egy másikat, hogy ne legyen magányos az, amelyikük megmaradt, meg nekem is jó érzés volt őket együtt nevelgetni. Amelyik elpusztult, őt eltemettem egy kis dobozban. Gondolok rá sokszor, de azért túl vagyok rajta szerencsére. :)
2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hagyj még ennek időt szerintem
2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan állatot ne vegyél, mert mindig az előzőre fog emlékeztetni, de mivel nem lesz ugyanolyan, ezért csak elszomorít majd és mindig a régi tekidet keresed majd benne sikertelenül. Én kutyával jártam így, és végül el kellett ajándékoznunk, mert nem volt így jó sem nekem sem a kutyának. Viszont valamilyen más állatot érdemes lenne beszerezned, mert nagyon sokat segít túllépni a szomorúságon egy új háziállat. A tekid helyén most űr maradt, és ez legalább annyira rossz hatással van rád, mint az, ha vennél egy másik ugyanolyan teknőst.
2014. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. ez biztató, még gondolgodom rajta de lehet hogy várok 1 honapot vele mert most még látni se akarok tekit mert elszomorít :(

3. megértem, nekem is volt kutyám, de szerintem kutyánál és teknősnél kicsit máshogy van, hiszen a kutyák ˝konkrétabban kommunikálnak˝

2014. febr. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!