Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van 2 pézsmateknősöm de nem...

Van 2 pézsmateknősöm de nem esznek (2 hete vannak meg) nagyon aggódok értük, ugye nem fognak elpusztulni? :' (

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el őket minél előbb dokihoz. Így látatlanban nem igazán tudom megmondani mi lehet a bajuk. Mit kapnak enni? Nem lehet, hogy a meleg van hatással rájuk? Mindig figyeled, hogy esznek-e? Én a helyedben megvizsgáltatnám őket, lehet, hogy kutya bajuk, de ha mégis valami gond van, akkor azt könnyen kiszűrhetik. Mellesleg honnan vetted őket? Rendes tenyésztőtől CITES papírral?
2014. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam papírt. Esztergomban Dobogókői utcában
2014. jún. 10. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem, és látszólag egészségesnek tűntek? (Mondjuk, gondolom, hogy ha nem így lett volna nem veszed meg őket!)


Na mindegy, szerintem doki sürgősen! És ez már tényleg nem gyerekjáték! Esélyes, hogy elpusztulnak!

2014. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még bébitekik, nem felnőttek, ez lehet attól is? ¿?
2014. jún. 10. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem azért valamennyi kajára egy bébinek is szüksége van! Azért ők sem fényevők. Na jó, azért valamivel kevesebbet esznek, de nem sokkal.
2014. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos tényleg sanszos hogy betegecskék.
2014. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma ettek, de jó sokat ám, 20 db kis halat ( 1 hal felvágva húsz szemre)
2014. jún. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!