Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Betegesen félek a kígyóktól?...

Betegesen félek a kígyóktól? Többi lent

Figyelt kérdés

nagyon félek a kígyóktól, legyen az bármekkora.

nagy kertes házba lakunk, minkét oldalunkon nem lakik senki szomszéd házakba, nem is igazán fűnyíróznak, nemmesze egy erdő is van, tehát akadnak csúszómászók erre fele. nemrégiben amikor jöttem be a kapunk, ott ment el tőlem néhány méterre, nem mertem bemenni konkrétan, udvarra is nagyon ritkán megyek, nem szeretnék találkozni velük. úgy tudom félelmet úgy lehet legyőzni ha szembenézünk vele. rengeteg ismeretterjesztő filmet néztem/nézek róluk, hogy tudjam nem bántanak, már elég sok mindent tudok róluk, de mégis be vagyok tojva, állatkertbe viszont nem, talán az üveg miatt, ami elválaszt. valami ötlet, amivel segíteni tudnék ezen?

F



2014. júl. 21. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Na én még az állatkertben sem vagyok hajlandó megnézni őket!

Amúgy nem tudom mivel lehet ezen segíteni.

2014. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
minekünk a nyaralónk az erdőben van vagyis én is találkoztam velük.Én is féltem addig ameddig nem volt az állatkertben ilyen kígyómutagatós valami.én voltam egyedül 16 éves szóval enyhén kínos volt de már mindegy, na remegő testemre feltették a kígyót és utána már nem is féltem hogyha láttam egyet amúgy ha nem olyan macskaszerű a szeme akkor nem mérgez meg de ezt tudod.
2014. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sohasem féltem a kígyóktól. Magyarországon kevés mérgeskígyó faj van. azok is hegyekben, elhagyatott telkeken. Belvárosban sem jellemző. Ha nagyon félsz vegyél egy kutyát. Az megeszi,megfogja a kígyót.
2014. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tartsál otthon párat.. nekem is van 4 gabonasiklóm meg 1 disznóorrúm :) imádnivalók... anyum is irtózott eleinte tőlük, de már semmi baja velük... még meg is meri simogatni őket:) tehát ez tényleg használ...


ui: azt azért nem szereti ha néha napján megszöknek... mert azért előfordul :)

2014. júl. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!