Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt válasszak?

Milyen hüllőt válasszak?

Figyelt kérdés
Nemrég meghaltak a leopárd gekkóim és szeretnék valami másfajta hüllőt is mert ha a "mindent a szemnek semmit a kéznek"szabály érvényesül akkor a szememnek valami színeset szeretnék adni emlősöm nem lehet mert szőrallergiás vagyok.Olyan hüllő kéne ami vagy jól néz ki vagy kézbe vehető ezen felül ne legyen túl igényes szóval csak etetni itatni párásítani és takarítani kelljen meg ha vedlik odafigyelni rá.Nem egy anakondát szeretnék szóval ne kelljen neki nagy hely és veszélyes se legyen.És ami fontos hogy kézbe vehető nem azt jelenti hogy jól meg kelljen szorítanom hogy nehogy elmenjen hanem olyat ami elmászkál rajtam félelem nélkül(vagy minimális félelemmel)
2014. aug. 6. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értek a hüllőkhöz, így nem tudom mennyi törődést igényel, de nekem a kaméleon nagyon tetszik :D
2014. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Görög teknőshöz és ékszerteknőshöz mit szólsz ? Vagy,ha nem gond a fagyasztott/élő egerek tartása a gabonasiklót ajánlanám. Kaméleon szerintem nagyon igényes bár annál szebb. Más gyíkféléket a leopárd gekkón kívül nem könnyű beszerezni,de ha mégis tudsz akkor a zöld anoliszt vagy a madagaszkári nappali gekkót ajánlanám.
2014. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szakállas agáma. Könnyen kézhez szoktatható, mivel (?)szereti az emberi test melegét. Tapasztalat. És nemnagyon akar elfutni sem, simán a hasadra teheted pl., nem félős és nagyon cuki :)


Szerintem nem túl nagy igényű, párásítani nem kell, max. az etetésére kell jobban odafigyelni amíg kicsi. Ezen az oldalon részletesen le van írva az etetés: [link]

2014. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gabonasikló lefed mindent amit írtál :)
2014. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jázmin010 ***** válasza:
Szakállas agámát.
2014. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a szakállas agámának elég nagy hely kell.van valami kis helyen elférő állat
2014. aug. 11. 19:03
 7/7 anonim válasza:
szerintem ékszerteknőst mert 40évig él és nem kell neki oan nagy hely
2014. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!