Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Írnátok a pézsmateknősről...

Írnátok a pézsmateknősről tapasztalatokat? Személyes véleménytől a gondozásukig minden érdekel.

Figyelt kérdés
Pézsmateknőst szeretnék, már rengeteg helyen olvasgattam, de tőletek is szeretnék véleményt kapni. Érdekelne a szag is amit kiáraszt magából ha megijesztik.. vagy hogy milyen aktív, lehet e nappal látni, mekkora vizet tegyek neki(bár ezekről is olvastam már). Mi az az ár amiért érdemes megvenni? Ha ezeken kívül eszetekbe jut valami írjátok le légyszi :) Előre is köszönöm mindenkinek :D

2014. nov. 16. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos, rákerestem, hogy pézsmateknős eladó, találtam egy honlapot, ahol akváriumot és mellette kisteknősöket is árulnak 3000 Ft-ért, de valószínűleg csak nyáron, mert akkoriban esedékes a tojásrakás, vettem egyet vaterán is pl., valamint teknős fórumon is hirdettek. Egyébként most vettem őket mind, nyár elején. A Kökiben lévő Kucsera állatkereskedésben láttam elég sok picikét, de nem volt ár kiírva, esetleg felhívhatod őket, hogy megkérdezd.


Ja igen, egyáltalán nem jellemző, hogy szagosak lennének, nekem legalábbis még egyik sem nyomott ilyen szagos váladékot, nem is hallottam arról, hogy ez jellemző lenne, szerintem csak a vadon élőknél lehet gyakori.

2014. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, azt az oldalt én is néztem,de nem gondoltam, hogy ilyen olcsón lehet kapni egészségeset. Egyébként még most is hírdeti, most néztem meg. :) a helyzet az, hogy vidéki vagyok, és fogalmam sincs, hogy ezek az állatkák hogyan is bírnák az utat, értemenni meg hát nem tudnék. köszi amúgy :)
2014. nov. 17. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!