Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meddig fog még aludni a...

Meddig fog még aludni a tekntsöm? Már 3-om hónapja alszik. Ez a teli álom. Ugye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert a másiknak nincs baja ennek van. Vidd dokihoz gyorsan mert nem normális. Nagyon nem... olyan 8 fok körül alszanak téli álmot, ha meleg vizben tartod őket akkor nem alszanak. Az enyém akkor viselkedett igy amikor A-vitamin hiánya volt és kb 1 hónapig én is azt hittem, hogy a tél miatt nem nagyon mozog, meg semmi aztán a szeme is bedagadt és akkor jöttem rá hogy ez azért volt. Szóval így tapsztaltabb fejjel mondom ,hogy az ilyet nem lehet betudni annak, hogy tél van vagy valami. :)
2010. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy teknős szobahőmérsékleten nem alszik téli álmot. Aki telelteti a teknőseit, az pincében, hideg helyen teszi. Ha szobahőmérsékleten bágyadt a teknősöd, keveset mozog, akkor az betegség jele!
2011. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
nekem is volt sárgafülüm több évig de az sosem aludt
2011. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Fuszenecker Anita válasza:
Nekem is van egy sáragafülű teknősöm és ugyanez a problémám én elvittem orvoshoz ott kapott A vitamint és antibiotikumot és azt mondta ennél többet nem tudd tenni akkor még fent volt csak nem evett most már 2 hónapja ,hogy alszik és nem tudom felereszteni
2015. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!