Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy álom ami miatt aludni se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy álom ami miatt aludni se tudok.. Miért?

Figyelt kérdés

Üdvözlet minden erre tántorgó segítőkész embernek!

Lényeg hogy kezdem a tényekkel: jelenleg én 14 vagyok, nem egy túlságosan érett kor, értem én.. de attól függetlenül ettől megőrülök. Az a nagy helyzet hogy olyan osztályba járok ahol 1. oszt óta ki vagyok közösítve minden lány által, előítéletek alapján..(Meg egy picit nagyobb vagyok mint az átlag.. Csontsűrűségem 2szerese az átlagos felnőttének) Ha csinálok valamit akkor az rossz, ha direkt ellenkezőjét akkor az is.. Átmenet nincs. Lényeg hogy volt oszttársnőmön keresztül (ő volt az egyetlen aki leállt velem beszélgetni) megismerkedtem egy csajjal. Neve maradjon titok. Már többször találkoztam vele, nagyon bejön nekem, sőt mi több iszonyatosan beleszerettem. Nagyon kevesen értik meg az én korosztályomból hogy mit is érzek, mivel őket még sosem közösítették ki hosszabb távra, ezért hozzátok fordulok. Annyi a lényeg hogy a csaj még mindig a volt barátjába szerelmes, aki viszont már mással jár, ezért nekem elég nehéz dolgom van, de Ő mindent megér nekem. 100 szónak is 1 a vége: Az álom az. hogy 4en elmegyünk egy vízesés mellé piknikezni, (volt oszttársnőm, Ő, barátnője és én.) és kint ülünk. Nagyon happy minden tök jól elvagyunk.. Egyszer csak leszakad a csaj alatt és volt oszttársnőm alatt a szikla.. Volt oszttársnőmet gondnélkül elkapom és felhúzom, de a csaj nem engedi hogy megfogjam a kezét, ezért utánaugrok. Megpróbálom elkapni a levegőben, de eltaszít. Mivel nem tehetek mást ezért aláugrok, én ripityára török.. Egészen tegnapig itt felriadtam, de ma továbbment... Feláll és megszólal a csaj: Köszönöm, de nincs értelme.. ]Értem hogy minden épeszű ember a kapcsolatunkra gondolna de szöges ellentéte annak jelenleg. Még annyit hogy hozzám még soha senki nem közeledett ilyen "normálisan" (ezalatt előítéletek nélkülit értem) és iszonyatosan megszerettem. Most elmentek 3 napos kirándulásra és gyakorlatilag nem tudok magammal mit kezdeni. Tulajdonképpen a segítségetek az, hogy elmondjátok véleményeteket, gondolataitokat. Köszönöm.


2008. jún. 5. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álmod nem azt jelenti, hogy ez fog történni.. mármint, hogy ezt fogja mondani a lány neked. Hanem azt, hogy rettenetesen félsz attól, hogy ezt mondja. De az elmondásod alapján ez tuti nem fog bekövetkezni. Közeledj felé, ne szalaszd el az alkalmat. Lehet, hogy csak erre vár. Ha tök normálisan bánik vele, és nincsenek előítéletei az azt jelenti, hogy kedvel téged. Ha visszajönnek a kirándulásról, találj ki valami közös programot, annak szerintem örülni fog!
2008. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de még valamit hozzá szeretnék tenni: az egész kapcsolat úgy keződödött hogy volt oszttársnőm össze akart minket hozni erre kijelentette nekem a csaj hogy még mindig a volt pasijába szerelmes. Én pl. egy olyan típus vagyok aki ha TÉNYLEG megbánt valakit, akkor majd' megbetegszem tőle, és félek hogy véletlenül megbántom, vagy rosszul fog neki esni.. Egyik nap már így is kibukott belőlem, mert mondta hogy kisebbségi komplexusa van, erre kijelentettem hogy inkáb önbizalomhiánya van mert akkor a pasija nem azzal járna akivel ha lenne önbizalma.. Szégyellem pofámat nem is kicsit de baromira szeretem és iszonyatos h nem tudok hozzá közeledni. A közös program jó 5let, köszönöm szépen :)
2008. jún. 5. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem segít és nem is nyugtat meg, de akkor is elmondom. A legtöbb csaj baromi kedves meg normális tud lenni azokkal a srácokkal, akiktől nem akar semmit. Viszont ha tetszik neki, akkor bénázik, zavarban van, stb. A srácok pedig a lányok közömbös kedvességét félreértik. Ezt csak azért írom, hogy nem kell rögtön beleszeretni vkibe, mert az kedves. Van, hogy tényleg csak barátkozni akar a lány. Bocs, hogy ennyire negatív dolgokat írtam, de azt akarom, hogy tisztában légy azzal, mit érezhet a lány. Az álmoddal meg ne foglalkozz. Én is sok hülyeséget álmodtam már életemben. Az álmokban olyan dolgok kerülnek elő, amik ébren foglalkoztatnak, és itt próbálja az agyad megoldani a problémát. Az, hogy ismétlődik az álom valszeg csak annyit jelent, hogy még mindig nincs meg a válasz. Nyugodj meg, nézz tiszta fejjel a dolgokra, és minden rendben lesz.
2008. jún. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, köszönöm felvetettem magamban már e eshetőséget is, csak akkor kétlem hogy egyes beszélgetéseink után nem küldött el volna a fenébe, másrészt meg akkor egyes dolgokat kétlem hogy elmondott volna. Köszönöm a segítséget, természetesen ez is teljesen megállta a helyét. :)
2008. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!