Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan kell egy vízi teknősnek...

Hogyan kell egy vízi teknősnek takarítani a terráriumát?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Részleges vízcsere és fogkefével menj át a tereptárgyakon(tisztítószer nélkül).
2015. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 31. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szokta, hogy kiveszem a teknősöket meg a tárgyakat, mindent pár lavórba, majd kiszedem az összes vizet, utána kicsit megsufickolom az akváriumot kézzel vagy kefével. átöblítem még egyszer kétszer, majd bele a víz, utána vissza a tárgyak, végül a tekik. a tereptárgyakat csak minden második, harmadik alkalommal szoktam fogkefével átmosni.
2015. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akvaterrárium "nagytakarítására" csak nagyon ritkán van szükség. Én egy másfél éve csak aljzattisztitom, és a szűrőt kéthetente. Harmadolós vízcsere állott vizzel szintén kéthetente, és egy kevés barna algát még víz alatt is letörlöm szivaccsal. Egy ilyen akvának is van biológiai egyensúlya nem kell túl gyakran felborítani. Az akvárium szép tiszta a víz érett, nem büdös a teki egészséges.
2015. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!