Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miert undorodom rohadtul a...

Miert undorodom rohadtul a kigyoktol? Meg nezni se tudom oket

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod hogy mért, hiszen te undorodsz, nem mi.
2015. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

lehet tanult,ez a nyálka dolog sokakban kelt undort,pl nagymuterom.

pedig nem az csak fényes,mint az arany...

igen valóban kicsit bizarr,hogy végtag nélküli lény,és gonosz a tekintete...brr

am én szeretem őket.

de a pókokat nem,sőt igazábóla bogarak 99,9995 százalékaát utálom,és félek tőllük,tudom hogy nefog bántani egy tücsök de akkor is undi.(nálam tanult viselkedés,anyámtól)

2015. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Stewie Griffin(real) válasza:
"Már a majom őseinkben is megfigyelhető, feltehetően belénk kódolt." Nem tudom, hogy ez ki volt, mert a Neve nem jelent meg a kommentje mellett, de ne már.... Lehet kedves barátom, hogy Te a majmoktól származol, de a magam és még pár ismerősöm nevében ezt vissza kell utasítanom. Nem is beszélve az evolúciós elmélet hibásságáról. Nyugi, pont ugyanannyira vetek el minden mást is, mint azt. De egy többszörösen megcáfolt "ELMÉLETET" tényként tanítani az iskolákban a világ szégyene. Eddig 7 "előembert" találtak. A legutóbbit pár napja, hete. Pontosan nem mondták, hogy mikor. Ami fontosabb, hogy eddig a meglévő 6-ról kiderült, hogy majom, ember, és gorilla csontokból volt összetákolva. Kíváncsi vagyok, hogy a mostani meddig állja majd meg a helyét. :-)
2015. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Id.G. Peter

Tudok helyesen ìrni

Még nézni sem tudom oket.

Elobb gondolkozz, utana okoskodj.

2015. szept. 14. 17:20
 15/16 A kérdező kommentje:
Termeszetesen koszi a hasznos valaszokat
2015. szept. 14. 17:21
 16/16 anonim válasza:
Szépek a kígyók ez tény de pl. én is undorodom tőlük. A tv-ben is nehezen nézem őket de a valóságban a rémálmaim közé tartoznak. :D
2018. jan. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!