Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy vegyem ra a szuleimet...

Hogy vegyem ra a szuleimet egy teknosre?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy teknost, ami nem tul draga, nem tul nagy es aranyos. Gondolta a pezsmara, de arrol olvastam olyat, hogy eroszakos es valami buzt ezreszt ha megijed. Panelbe tartanam ezert tenyleg kicsi kne, es valami olyat amit kilehetne neha venni, "jatszhatnek" vele.

2015. okt. 15. 10:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Jah es most ne jojjetek azzal, h piztos valami pcsa vagyok, mert h csk jatsszani szeretnek, mert nem igy va. Szeretni zeretnek egy allatot, lehetoeg egy vizi teknost, mivel az kisebb es OLCSOBB is. A szuleim azert ne szeretnenek semmi allatot, ert budos, pedig en tudom ha rendszeresen tisztitva van a lakhelye es az allat,akoor csak egy kis jellegzetes szag marad. Azt hiszik felelotlnvagyok es megunom... vot mar halam 3hopig eltek szuro es minden nelekul. Igazaol volt vizuk alul kavcsok egy muvirag es egy buvohely. Mindig kaptak kajat, este kb 1 ora neztem mindig oket lefekves elott. Nagyon szerttem oket. Pirosbuos aranyhalak voltak. Na tehat lenne olyan kerdesem, hogy a vizi tekmosnek az tenyleg nagy stressz ha kiveszik oket setalni? Mert em tudo pontlsan ,ekkor akvariumunk van olyan 70 cm hosszusagu lehet, 35 40 szelessegu,es jo magas,de nem lenne annyira nagy. Ugyhogy obb lenne nekik ha kiskorukba meg nem anyira nehog elvesszenek meg fraszt kapjanak, de fokozatosan kivenni oket, egy elkeritett reszre a szobamban, lakasban
2015. okt. 15. 11:10
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Kezdj el kerni egy krokodilt :)
2015. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hahaha... remelem ug gondoltad h nyavalygokmeg ervelek egy evig krokodil mellett, aztan utana mondo h oke akkor jo lesz nekem egy teknos is mivel az kseb artalmatlanabb orogto belegyeznek. Ugye igy gondoltad xD ?
2015. okt. 15. 11:24
 4/30 anonim ***** válasza:

nekem pézsma tekim van. utálja ha kiveszem, látszik rajta, hogy ideges. őrült módon elkezd rohangálni, csak akkor nyugszik le amikor visszakerul az akváriumba.

szóval ha játszani akarsz vele inkább valami kisemlőst vàlassz.

a másik dolog amiért nem ajánlom, az az, hogy a halaktol kispòroltad a lélegeztetőt, akkor nincsenek olyan illúziòim, hogy a teknosnek meg fogsz adni mindent.

2015. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még annyi, hogy nem budos egyáltalán, a teknős es a viz se.
2015. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A halak alapján igaza van a szüleidnek. Egy aranyhal legalább 15 évig él jó körülmények között(több száz literes akvárium szükséges hozzájuk jó szűréssel).
2015. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nekem sajna nincs pénzem szűrőre, vízmelegitőre. Én szívesen adnék nekik, csak miből? Nagyon szeretnék háziállatot, egy boldogot aki szeret engem és én ezt viszonozhatom neki! Kérlek segitsetek!!
2015. okt. 15. 17:15
 8/30 anonim ***** válasza:

Nem kötelező állatot tartani, ha nincs pénzed megadni a megfelelő feltételeket neki, akkor bele se kezd. A teknősnek is kell szűrő és fűtő, tehát nem vagy előrébb, mint a halakkal, nem mellesleg melegítő- és UVB-lámpára is szüksége van.


Egy teknőstől pedig ne várd el, hogy szeressen téged. Játszani sem lehet vele, amit te játéknak fognál fel, azt ő úgy, hogy kiszakítod a természetes környezetéből.

2015. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De a szuleim lehet ugy gondo,nak, hogy egy tenosert "erdemes"beszerzni ezeket a dolgokat. Nem ugy gondoltam a jatszst, de szerintem es ismeroseim szerint a teknossel ki lehet alakitani kspcsolatot.
2015. okt. 15. 18:13
 10/30 A kérdező kommentje:
De amugy ne en gyozkodjelek rol, hanem lecci mondjatok meg nekem h hogyan vegyem ra oket. Mindig azt mkndjak, hog kindig kitalalok valamit es eleguk an ebbol
2015. okt. 15. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!