Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kezdő "terrarista" milyen...

Kezdő "terrarista" milyen állatot vegyen?

Figyelt kérdés

Eddig szimpatikus:

-szakállas agáma

-sisakos kaméleon

-gekkó (a leopárd gekkó daknm



2015. dec. 12. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10# ez nem igaz. van olyan állat akinek bőven elèg, ha az ivarzás idejèn találkozik csak fajtársával.
2015. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mór Salamon válasza:
Szakállas agáma! Könnyen tartható!
2015. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 jázmin010 ***** válasza:
Nekem szakállas agámám van több mint három éve, és imádom őt. Imádja a vánkosát és nagyon szeret csavarogni. Véleményem szerint nagyon jópofa, barátságos állatok. Nagyon ajánlom. Kaméleonom 4 hónapja van, és nagyon drága és nehéz a tartása. Az agáma kitűnő választás.
2015. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi. ;)

Valószínűleg szakállas agáma lesz. :)

Esetleg más gekkó fajokat tudnátok nekem mondani, amit kezdőként is tarthatok majd?

2015. dec. 13. 11:54
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez a kezdő hüllő egy hatalmas mese, rózsaszín tejszínhabbal.

Nézd végig azokat az állatokat amit tartanál, írd össze mik a feltételek, majd kezd el lehúzogatni a listáról azokat amiknek nem tudod biztosítani a feltételeket!


-Van e elég helyed?

-Van e elég pénzed?

-Van e elég időd?

-Az orvosi ellátását megtudod oldani néhány órán belül?

-Akarom e biztosítani neki a fent felsoroltakat 5-10év múlva? Ha nem akkor nem veszek extrém hosszú életű állatot.

Innentől marad az információ szerzés. Szakkönyvek, fórumok, stb.


Volt olyan "kezdő" állatortó ismerősöm akinek bátran modtam hogy válasszon azt ami tetszik! Minden feltétle adott volt.

De volt olyan kis srác is aki megkeresett, hogy a frissen kikelt párduc kaméleonokból szeretne egyet megvenni, de látszott rajta, hogy egy plüss kutyát se lehetett rábízni soha életében. Nah neki pl nem is adtam el.

2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem tudok mit ajánlani,de kezdő terroristáknak medve,oroszlán,tigris szabadon eresztése
2015. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!