Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék egy kaméleont! De...

Szeretnék egy kaméleont! De nagyon félek a bogaraktól, viszont a kaméleont tücskökkel kell etetni. Van valami módszert hogyan szabadulhatok meg ettől a "félelemtől"?

Figyelt kérdés
Igazából lehet hogy nem félek hanem irtózok tőlük. Magam sem tudom.Vagy a kettő ugyan az?

2015. dec. 20. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én se szerettem őket, eleinte csipesszel szerencsétlenkedtem, most már simán kézzel megfogom, és kézből is etetek.
2015. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt és beleszoktam,mint ahogy az előző is írta :)
2015. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Addig oké ,hogy csipesszel szerencsétlenkedtél meg minden csak nálam az a probléma hogy 10 méteres körzetben meg sem merem közelíteni a tücsköket... én ebből a "bogár fóbiából" szeretnék kijönni :P
2015. dec. 20. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Veszel 100db tücsköt, és elkezdesz velük együtt élni! Inkább előtte döbbenj rá, hogy ez nem fog menni minthogy ott legyen már az állat.
2015. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott azelőtt állatot venni ,hogy még félek a bogaraktól de itt helyesbítenék a kérdésemen és azt mondjátok meg hogyan kell megszabadulni a bogárfóbiától? A kaméleonos dologtól most tekintsünk el.
2015. dec. 20. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem nem jártál még vele szakembernél és nem is szeretnél. Ezért marad a fent említett megpróbálsz velük együtt élni. Csótányok, tücskök, lárvák, sáskák! Sok írtózni való nincs tőlük, azt pedig hogy megfod nem tudod elkerülni! Próbálkozni kell.
2015. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kihez fordulhatnék ez ügyben? Ki az aki segíteni tud a fóbiám legyőzésében? Elnézést ezekért az egyszerű kérdésekért de még igen fiatal vagyok.
2015. dec. 20. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok,ezt én nem tudom elmagyarázni,hogy nekem ezt hogyan sikerült leküzdenem.Egyszerűen csak jött magától,megtettem az állatkámért.Ha van esetleg még kérdésed nyugodtan írj nekem privátban ;)
2015. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 elwera ***** válasza:
Nekem a boltban a tücsköt zacskóban adták mindig, fogtam a zacskót és kinyitottam a száját, beszórtam az állat terráriumába, aztán behúztam az ajtót, ő pedig elkapkodta. Nem fogtam meg soha kézzel a tücsköt és nem kellett a tücsökhöz csipesz sem. Ennyi ösztöne azért legyen már neki, hogy saját maga elkaphassa.
2015. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a helyzetet nem tudom életszerűen elképzelni!

1. minden nap mentél tücsköt venni?

2. Vitaminozás nélkül nyomattad neki őket?

3. A bolti tücskök nagyrészét alaposan fel kell táplálni mielőtt a kaméleonod megeszi. Nálam nagyobb napi program az eleségállatok napi ellátása mint az állatoké.

2015. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!