Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2db 1 éves kutyától hogy...

2db 1 éves kutyától hogy "szabadulhatok" meg?

Figyelt kérdés

Német juhászokról van szó. az egyik fajtiszta, a másik korcs.

Lehetőségek érdekelnek mit lehet kezdeni velük? menhelyen halál vár rájuk, valami egyéb megoldás? ingyen se kéne senkinek..ötletek?



2014. júl. 29. 12:15
 1/7 anonim válasza:
61%
Ha tudod, hogy nem vagy képes eltartani őket (amivel mellesleg semmi baj), akkor előbb próbálkozz hirdetésekkel, hátha mégis kell valakinek ingyen, ha nem sikerül, muszáj lesz a menhely, csak előbb győződj meg a minőségéről, tisztaságáról stb. Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi szomszédunk külföldre költözés miatt a helyi államtanhelynek adta és 50.000ft adott kutyakajára. majd havi 20K utal élelemre amég nem találnak nekik új gazdit.

(korrekt)

2014. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem korcs,hanem keverék.

Csinálj fotókat róluk és a Fb-on hirdesd meg állatvédős,gazdikeresős csoportokban.A fajtatiszta miatt hívd fel a fajtamentést és kérj segítséget.

Miért akarsz tőlük megszabadulni?

2014. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy látnok,hogy kijelenthesd,senkinek sem kellenek.
2014. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
miért akarsz tőlük megszabadulni?
2014. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentést próbáltad? Környékbeli alapítványokat, menhelyeket, ha nem is veszik be, ha valaki érdeklődik, ki tudják ajánlani, a honlapra fel tudják tenni. Ki lehet plakátolni a városban is, boltokban, újságban meghirdetni.

(Azt most szerintem hagyjuk is, hogy miért akarsz két egyéves kutyától megszabadulni...). A menhelyen egyébként nem "vár rájuk" a halál, "csupán" gazdi nélkül, kis helyre bezsúfola tengetnék a napjaikat ahelyett, hogy annak idején olyan gazdához lett volna szerencséjük, akinél nem válnak feleslegessé egy év után.

2014. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos hogy elvinnèk öket ingyen! mi meghirdettünk 5 keverèk kiskutyàt és kèt nap alatt elvittèk mindet! A menhelyen nem olyan biztos hogy halàl vàr ràjuk! Föleg a fajtisztàra! Ök is azon vannak, hogy megmentsèk öket! Sok helyen jobb dolguk van, mint egy idióta gazdànàl! Èn egyszer voltam menhelyen ès csodàlkoztam, amit ott làttam! Tele volt a tàljuk reszelt sajttal ès sült csirkecombbal (nem viccelek) ès hozzàjuk sem nyúltak, mert jól voltak lakva!
2014. dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!