Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A tigrispiton mindig agresszív?

A tigrispiton mindig agresszív?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem,sőt a legtöbb kifejezetten jól bírja a taperolást.


Persze ha éhes,fél vagy érzi a kézen/ruhán valami állat szagát akkor támadhat.

2015. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem! Elég nyugodt kígyó! Nah de ha a territóriumán belül kajának nézi valakinek a kezét... Azt az élményt garantálom, hogy egy életre nem felejti el az illető. A veszélyessége inkább a puszta méreteiben keresendőek. Ezert is engedélyhez kötött a tartásuk.
2015. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még gyerek vagyok, de ha felnövök szeretnék tigrispitonokat tartani. Az engedéllyel tisztában vagyok. Ne haragudjanak, hogy ezt a kérdést külön teszem fel, de az albínó is ugyan olyan agresszív?
2015. dec. 29. 10:37
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Az albínó is nyugodt.


Jellemzően a pitonok nyugodt állatok,inkább a boa félék támadnak.

2015. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
5- 6 éves voltam amikor kaptam egy kicsi tigrispitont. Természetesen a szüleim engedély is szereztek. Csak elég nagyra nőtt és anyukámék eladták. Azután nem sokkal kaptam egy gabona siklót. Talán így is elég tapasztalt lennék rá, ha felnövök, hogy tartsak még tigrispitont?
2015. dec. 29. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez minden csak nem tapasztalat.
2015. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak tudja egy baj van. Bolondulok ezért a kígyó fajért
2015. dec. 29. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy engedélyt szereztek? :D Az engedélynek tárgyi feltételei vannak, valamint személyi feltételei nem utolsó sorban írásos hozzá járulásokra is szükség van. Keress utána. Mondjuk pár kérdéssel ezelőtt még "majdnem kifejlett" példányt kaptál nem kicsit... Nah mind1! Neked továbbra is nulla tapasztalatod van a kígyó tartásban.


Pitonok közt van az egyik leg elmebetegen faj is! Természetéből fakadóan az egyik legagreszívabb óriáskígyó a kockás piton. Előbb aludnék egy ágyban egy vörös farkú boával mint egy terrárium takarítás egy reticnél segítők nélkül.

2015. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miről beszél én kicsit kaptam. Nem tudom kiírta, hogy majdnem kifejlett példányt kapott?
2015. dec. 29. 12:39
 10/14 A kérdező kommentje:
A papám, aki ugyanúgy ahogyan maga mondta NULLA tapasztalattal tartott egy tigrispitont és engedélye is volt hozzá! Ráadásul mindenki NULLA tapasztalattal áll neki kígyókat tartani! És még egyszer mondom,hogy nem tudom, hogy kiírta azt, hogy majdnem " kifejlett" példány. És hogy ha én szépen kérdezek valamit akkor nem goromba formában kell válaszolni! És az internetről miért ne szerezhetnék tapasztalatot profi kígyó tartóktól! Én úgy gondolom, hogy akinek kisebb korában 2 kígyója volt és felnőtt korában szeretne tartani tigrispitont azért nem kell lenézni! A gépet lehet tanulásra is használni, hogy például mint az én esetemben tigrispiton tartásáról érdeklődök és ott azon az oldalon tudok olvasgatni róla, és mindjárt nem NULLA kígyó tartási tapasztalattal állok neki kígyót tartani! Szerintem ezt az oldalt nem azért találták ki, hogy lenézzétek a másikat! Hanem , hogy segítsetek illetve segítsenek a másikon! Már tisztelet a kivételnek mert van aki normálisan tud válaszolni.
2015. dec. 29. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!