Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudtok görög vagy szárazföldi...

Ugribugrikukac kérdése:

Tudtok görög vagy szárazföldi teknősös könyveket?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 14:13
 1/6 anonim válasza:

[link]


Mellesleg nem kell könyv,a Google mindent tud!

2016. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg Turtles and Tortoises című könyvet! amazonról ha jól emlékszem 10-13$ közt megvehető. Meg van még a Popular tortoises-t Philippe de Vosjoli írta. Ez is kb ilyen összeg körül van.
2016. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2.-nak.


Minek venne angol nyelvűt,mikor az 1. linkjén van egy csomó magyar is? Meg amúgy is tele a google ilyen cikkel,INGYÉ!!!

2016. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék veszekedésbe kezdeni! De erre azért reagálok. A leghasznosabb könyveket a hüllőtartásról nem fordítják le, mert a magyar nem fizet könyvért. Ezek közül a könyvek közül nem egy több 10.000ft. A szakmailag lektorált szakkönyveket pedig elég vicces dolog internetes cikkekhez hasonlítani.
2016. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Közel 15 éve tartok és tenyésztek hüllőket.


Egy görög teknős tartása és így utólag,gyakorlottan mondom,hogy talán még a szaporítása sem egy agysebészet.

A hazai könyvek és cikkek bőven jók! Sőt,ha olvasod Dr Gál cikkeit állatorvosi témában,akkor tudhatod,hogy vannak kiváló hazai írók is.


Persze ha valaki földrajzi adatokkal és vértesztek eredményeivel tűzdelt cikkekre/könyvekre vágyik hajrá,de egy hobbi tartónak BŐVEN elég a net és 1-2 hazai könyv.

2016. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt idén adták ki, szóval friss infók vannak benne.. nekem vannak régi tekis könyveim, de szerintem elég elavultak már, azóta sokat fejlődött a technika..bár nekem vízis van.

[link] a szerzőtől tudod megvenni, úgy tudom.

2016. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!