Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem egy kiralypitont es...

Szakál Szabolcs kérdése:

Vettem egy kiralypitont es mar ki is vettem a helyerol es az lenne a erdesem hogy max meddig maradhat kint velem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd vissza és még legalább két hétig ne vedd ki, legalább a helyét hadd szokja meg.
2016. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar regota ebben a terrariumban van... azzal egyutt vettem
2016. márc. 28. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Semeddig. Tarts kutyát, az igényli az ilyen jellegű foglalkozást. Egy kígyó nem.
2016. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igényelni nem igényli az ilyet, de a téveszmével ellentétben fontos kézhez szoktatni. Nem éppen kellemes mikor takarítaná a terráriumát az ember és nem tudja arra az időre kivenni, mert egyből harap. Ez alatt nem azt értem, hogy tapizni kell, mint valami ölebet, de hozzá kell szoktatni, hogyha benyúlsz érte bármiért ne kapjon oda egyből.

Kérdező: ahogy írták 2 hétig ne nagyon taperold még. Oké, hogy a terrárium ugyanaz, de a terráriumon kívüli világ számára teljesen új, azokhoz még hozzá kell szoknia.

2016. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!