Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy fűzzem meg anyut, hogy...

Hogy fűzzem meg anyut, hogy szeretnék egy boát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha anyucitól kell engedélyt kérni akkor nem való neked. Vársz pár évet a saját lakásodba majd tarthatsz.

2010. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
mond meg neki hogy tefogod etetni
2010. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

első: tehát kb 20 év múlva ha lesz SAJÁT lakásom akkor vegyek kígyót? hmm..


egyébként természetesen én etetném, én is venném meg ( husvéti pénz :D ) tehát teljesen én gondoznám, csak anyu szerint épp elég állatunk van ( eléggé szeretem az állatokat, és nem csak az első két hétben amíg újdonság )


igazából konkrétan nem vetettem még fel, hogy "anyu, kaphatok jó biziért egy óriáskígyót?" ötletet, de félek hogy nemet mond, mert undorítónak vagy ijesztőnek találja, vagy ilyesmi

2010. ápr. 15. 21:10
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen tigrispitont akartam. Aztán megállapodtunk anyuval, vettem helyette két gőtét. Szerintem tarts valami kisebb hüllőt, vagy kétéltűt. Azok között is vannak mutatósak.
2010. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát engem semmilyen módszerrel nem tudnál rávenni, hogy a lakásomban együtt éljek egy óriáskígyóval. Kénytelen lennél várni saját lakásra.
2010. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pitont válassz, legalábbis a tigrispiton "csak" másfél méteresre nő meg, az simán és kényelmesen elfér egy nagyobb terráriumban, és igencsak nyugodt állat. :) Mellette szóló érvek: csendes, nincs szaga, nem szaladgál, nincs szőre, nem harap (igaz tudna, de csak akkorkát mint egy szúnyogcsípés, de ezt se reklámozd) olcsó az etetése, mert az egérke nem drága. Szóval ezeket lehetne felhozni. Amúgy szépen kézhez szoktatható. :)
2010. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
21:22 nem a királypitonra gondoltál?:D
2010. ápr. 15. 21:27
 8/17 anonim ***** válasza:
De arra, csak ügyetlen vagyok. :D
2010. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel agámát? Jófej gyíkocska:D
2010. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előbb tarts egy siklót, szerintem.
2010. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!