Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kérdésem a következő, mit tud...

Kérdésem a következő, mit tud ez a gekko? Kisfiamnak 3 éve ez az álma, nézni lehet csak? Néztem neten hol ezt irják hol azt. Meg hol lehet ilyen állatot drága szerezni? Akinek van azok irjanak tapasztalatot.

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 08:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Legalább utánanéztetek, hogy kell szerencsétlen állatot tartani? Vagy majd úgy jár, mint amit félholtan, csökötten, súlyosan kiéheztetve kaptunk meg egy családtól, akik megvették a gyereknek, de fogalmuk nem volt, hogy mit kellene csinálni vele??????!!!!
2016. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Látom kötekedős kedvedbe vagy! De a fiam jobban fujja a gekkonak a dolgait mint én.

Tablet rádumál youtubra. Amugy meg nem ez volt a kérdés. Kötekedjél mással!!!!!!

Az hogy mi lesz vele nem rád tartozik .

2016. szept. 21. 09:36
 13/17 A kérdező kommentje:
De h megnyugodj kap kaját infrát stb....
2016. szept. 21. 09:37
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Te tettél fel kérdést ember!!!!! És igenis, van közöm hozzá, hogy 1 évig szenved és elpusztul valami hiánybetegségben, vagy leéli a standard 20-25 évét egészségesen.
2016. szept. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Majd mikor a harmadik turnus pusztul állat pusztul el a hozzá értők kezeltek között úgy is felhagytok vele!
2016. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Tudod eben az a szomorú, hogy a gyerek elfingja magát, hogy akar egy állatot, ti meg rohantok megvenni, holott mèg ott az előző, amire rég ráunt. Azt se tudja, mi az a felelősség, hiszen bennetek sincs meg. Állatot venni nem nagy dolog, csak pénz kell hozzá. Megfelelően tartani már más dolog.
2016. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én erre nem irok semmit . Uncsi vagy már. Kár hogy itt nem tudok képeket küldeni neked roluk. Nem rossz helyen vannak , malacok is tök szelidek lettek . Simizi öket már nem fél tölük. Megharapta egy vadászgörény és ezért félt tőlük.

Tudod én ilyen állatbefogadó vagyok.

Gekkom soha nem volt ezért kértem tanácsot.

Olvasgattam sokat neten roluk..Nincs elkényeztetve én beszéltem le róla.

Nem tudtam milyen állat. De nyugodj meg jo helyen van.Számomra nem valami szépség de különbözőek vagyunk.

Szia

2016. szept. 23. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!