Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Otthonvágya van? Nincs étvágya...

Otthonvágya van? Nincs étvágya? Talán a kutyatámadás miatt?

Figyelt kérdés

3 napja vedlett le. Nem eszik. Amikor a kissebek megakarják enni a bogarat akkor odamegy,elveszi tőlük,de nem eszi meg csak megöli. Mi baja lehet? Talán a vedlés miatt ilyen? Vagy már nem szereti? A kedvenc bogarát is vettem,de azt sem eszi meg. Jó húsba van. Minden nap kap egy lisztkukacot és két bogarat. Mindig jóízűen felfalta. Vagy lehet,h otthonvágya van? Erdőkertesről hoztam szeptemberben Dunakeszire. Azóta nincs vele semmi baj. Egyszer elszökött,de visszajött azóta minden nap kiengedem a házba,hogy szaladgálhasson. Egyébként fürgegyík. Én fogtam be,mert a kutyám megakarta enni. Van is két sérülése: egy a nyakán és egy a farkán. A nyakát minden nap lefertőtlenítettem és bekötöttem. A farka meg visszanőt,de csak egy része.


Ja...és egyszer az egyik bébigyík elkezdett fulladozni,de sikerült kiszednem belőle a bogarat. Utána 3 napig nem engedtem a többi közé. Kaját sem kapott csak innit. Amikor visszakerült a többiekhez akkor evett,de nagyon kicsi rovart. Azt kihányta,de véres volt. Kimentem a konyhába,h igyak,és mire visszaértem addigra a gyíkom szájában volt a torka. Sajnos megfulladt. Utána rájöttem,h azért ölte meg,mert amúgy is meghalt volna,hiszen véreset hányt ki. (Ez lassú fájdalmas halált jelent.) Most 3 bébigyíkkal él eggyütt.



2016. dec. 21. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csodálatos állatkínzásos sztori volt ,köszönjük...
2016. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neked állatkínzás az,ha egy állatot megtámadott egy állat és egy ember segíteni akar rajta? Most amúgy se engedhetem ki a szabadba,mert elpusztulna...
2016. dec. 21. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
no comment...
2016. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye, az miért tart állatot?
2016. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Merem remélni, hogy kamu...
2016. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem,látszik h a hulyegyerek nem fogja fel...
2016. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor egy nagy műanyag/fa dobozt tölts meg avarral, tedd bele a gyíkokat és tedd fagypont közeli hőmérsékletű helyre. Március közepén, ha nincs a megszokottnál hidegebb engedd el őket mindenképp. Védettek és amit csinálsz velük az állatkínzás.
2016. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na azért ne adjunk neki még ötleteket is...
2016. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: Ezt csinálják a természetben is. Jobb az nekik ha tavaszig alszanak, minthogy tovább nyúzza őket.
2016. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még a végén berakja őket a fagyasztóba. Fagyis dobozban.
2016. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!