Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mért van az hogy anyámék...

Kamucsoki1 kérdése:

Mért van az hogy anyámék ezzek után sem engedik hogy hüllőt tartsak?

Figyelt kérdés
Na szóval édes apám és édes anyám el váltak volt egy mostoha apám aki már el költözött nem az a lényeg de mikkor el költözött meg ölte a kutyát a kacsákat a tyúkokat a papàjokat egyszóval minden állatot amit ő vett és meg vett nekem egyszer egy leguánt nagyon szeretem kedveltem eszt láttak rajtam is.De egyik na őtt is el kapta mert pont nem voltunk otthon es be ment és meg mérgezte.Na és akkor most nagyon állat tartási hiányom van de anyámék nem akarják engedni hogy állatot tartsak.Max kutyát és macskát de én hüllős vagy.De apum se és anyum se szóval szerintetek hogyan győzem meg.

2015. szept. 10. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtom, de légyszi ne azt csináld, amit egy barátnőm ismerőse, aki madárpókot vett azzal, hogy ezt úgyse kell bevallani otthon, majd ellesz a fehérneműs fiókban... Aztán az anyja meg persze vitte be a frissen mosott fehérneműt :D
2015. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:D ezt megnézném rejtett kamerás felvételen
2015. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél valami egészen pici hüllőt, pl 2db törpe gekkót -

Tropicolotes nattereri.

2015. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talán mert nagyon szereted a hüllőket, és ha megengednék,hogy tarts akkor lehet, hogy a mostoha apád tudomást szerezne, valahogy és azt a hüllőt is megölné. Akkor pedig biztos,hogy akkor újból szomorú lennél. Szerint ettől próbálnak megóvni. Én is akármilyen állatot szeretek,és ha nekem is elpusztult egy akkor sirattam. Részvétem az állataiddal kapcsolatban.
2015. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!