Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A mocsári teknősöm miért a...

A mocsári teknősöm miért a vízbe rakta a tojását? Miért nem ásta el a földbe úgy mint a többi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:

A mocsári teknős védett faj. Tartása illegális, eszmei értéke 50000 forint. A tojások valószínűleg elpusztulnak. Kezdhetsz számolni, mennyibe volna ez neked.


Mellesleg köszönöm, hogy ennyivel is hozzájárulsz ezen faj kihalásához a Kárpát-medencében. Biztos nagyon utálhatod az állatokat.

2010. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
totálisan igaza van az elöttem levőnek! védett faj engedd el azonnal de fogdd be őket!!!!!!!!!!!!!!!! :@
2010. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tartsál díszállatot, pl. amerikai ékszerteknőst.
2010. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyáron ha útbaejted a Balcsit őt is vidd magaddal és sürgősen engedd el!
2010. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
be leszel jelentve a rendőrségen...
2010. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De védett. Honnan van?
2010. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha vízbe rakta dobd ki nem fognak kikelni.
2010. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz h mindenki ilyen "kedves" . . . nem útálom az állatokat . . .vannak ékszerteknőseim akiket a kerti tóban tartok . . . a mocsárit a főút közepén találtam, lehet hogy valaki ráunt vagy csak éppen arra tévedt . . . úgy gondoltam hogy nem ártok vele ha normális környezetet biztosítok neki . . .
2010. jún. 20. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez rendes volt tőled,de védett állat,jobban teszed,ha elengeded:)

Amúgy ha van neki normális kimászó,ahova le tudja rakni a tojásokat,akkor nem tudom,miért a vízbe rakta.

2010. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már nincs nállam . . . az ékszer teknősök is ki tudnak jönni . . .lépcsőzetes kialakítású direkt nekik . . .
2010. jún. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!