Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy szoktassam rá a vízi...

Hogy szoktassam rá a vízi teknősömet a teknőstápra?

Figyelt kérdés

Liofilizált halat,liof.lisztkukacot,marhaszívkockát és szárított rákokat szokott kapni,de mivel még kicsi,fontos lenne(szerintem),hogy granulátumot is kapjon,csak amíg kicsi(mert ez ugyebár nem természetes eledelük).Hogy szoktassam rá?

Köszi a válaszokat!:)


2010. jún. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem 8-9 éves teknőseim vannak, de egyszer próbáltam olyan granulátumot adni, de nem ették meg, mondjuk nemcsodálom :S . Ha azt szeretnéd, hogy a teknősöd egészséges legyen, akkor felejtsd el ezeket a szárított dolgokat. Én fagyasztott apróhalakat szoktam nekik adni (kiolvasztva) élő gilisztát, legyet, és imádják.
2010. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Ma megpróbáltam a granulátumot,és megette(persze elsősorban halat evett).Hol veszitek a fagyasztott halat?Gondolom,nem azt adjátok neki,amit mi is eszünk,hisz az fűszeres.Szóval hol veszitek neki?:)

2010. jún. 21. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit én veszek neki az végülis emberi fogyasztásra árulják, de nem fűszeres, nem ízesített, sima natúr kis apróhalak. Ez mindig változó, hogy mikor hol tudom megvenni, általában metroban, vagy tescoban vannak, 500 vagy 1000 grammos kiszerelésben. Olyankor több csomaggal veszek és jó sokáig kitart. Az áruk is mindig változó, valamikor drága, valamikor pedig jó árban van.
2010. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2010. jún. 21. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Azok,akik értelmetlen válaszokat adnak,attól nagyobbnak érzik magukat?Okosabbnak?Mert nyilván nem azért írjátok,hogy segítsetek,csak próbáljátok viccesnek beállítani magatokat!De egyáltalán nem vicces!
2010. jún. 22. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:

fagyasztott halat egyes állatkereskedésekben be tudsz szerezni

jó tenyérnyi zacskó halat szoktam 300 hufért venni

bemész állatkereskedésekbe biztos megmondják ott adnak-e

2010. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,abban a kisállat-kereskedésben van,ahova én járok,úgyhogy vettem neki:)
2010. jún. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!