Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hová teszitek a teknőst míg...

Hová teszitek a teknőst míg cserélitek a vizét?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 09:59
1 2
 1/14 Gputtony válasza:
0%
Zsebre...
2018. okt. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Roppant humoros... ugye érted az iróniát...

Ha nem tudsz értékelhető, azaz hasznos választ adni, miért nem maradsz csöndbe ?

2018. okt. 25. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen tálba ami minimum 2X akkora mint a teknős, és elég nagy a pereme ahhoz hogy ne másszon ki. Arra a kis időre bőven elég ez. (Kádba/csapba nem tesszük a teknőst, balesetveszélyes!)
2018. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Mikor teknősöm volt, kitettem őt a parkettára, és szaladgált. Szerencsére olyankor nem piszkított. Szeretett kint lenni. :)
2018. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szóval arra a kis időre nem kell neki víz?

Bocs ha "hülyeséget kérdezek, de most kaptam, nem sok tapasztalatom van még vele, szokjuk egymást. Olvasok utána mit hogy, de vannak olyan kérdések amikre a szairodalom nem ad választ...

2018. okt. 25. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi nem árt neki. Sőt, a természetben is töltenek kint időt. Egyszer a munkahelyemen elkolbászolt, 1 óra múlva hozták vissza, kutya baja sem volt. De azt hozzá kell tennem, hogy ott bent ment a légkondi és napfény nem érte. :)
2018. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Második vagyok, de igen, kell bele víz. Egyébként a parkettára is leteheted szaladgálni (csakis tiszta felületre, és csakis parkettára -mivel a kövezett padló hideg lehet számára) De ha leteszed jó lenne ha valaki közben tudna rá figyelni amíg te tisztogatsz. Milyen fajta teki? :)
2018. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Missiisippi tarajosteknős.

A "szabadon engedés nem megoldott, egyedül vagyok otthon.

Marad a valamilyen edény.

Köszi! :)

2018. okt. 25. 10:40
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Én lavórba szoktam tenni (vízzel). A házba kiengedni felelőtlenség. Az egy dolog, hogy látszólag élvezi, de amúgy rengeteg fertőzésnek és baktériumnak van olyankor kitéve, nem beszélve a megfázás kockázatáról.
2018. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A teknőbe.
2018. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!