Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hová teszitek a teknőst míg...

Hová teszitek a teknőst míg cserélitek a vizét?

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

9-es válaszoló: Szerinted több fertőzésnek van kitéve otthon mint a természetben? Illetve megfázásnak? Teknősről van szó, nem csincsilláról.

Az enyémet volt, hogy kiengedtem otthon, semmi baja nem volt, sőt, azt vettem észre, hogy igényli. 6 évig vígan élt, utána elajándékoztam, mert nem tudtam vele eleget foglalkozni.... Makk egészséges volt.

2018. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A miénk kint él, van egy tava. Ősszel szoktuk beköltöztetni. Vízben elég keveset van, főleg amikor nem süt a nap, illetve este. Nagyon-nagyon szeret napozni, sokszor "ugrál" be a vízbe jó időben, de inkább kint szeret lenni. Amikor tisztítjuk a tavát bejárja az egész udvart, persze mindig kíséri valaki. 10éves elmúlt már, nem fog megfázni és beteg sem lesz ha szaladgálhat a padlón. Sőt én ajánlom, hogy alakíts ki neki egy kis szárazföldes részt, pl egy követ az akváriumba, amire néha ki tud mászni :)
2018. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A tarajost teknőst, azt ha van rá lehetőség ne nagyon pakolászd, mert igen csak stresszes jószágok. Nagon félnek, amely korai elhulláshoz vezethet. Tisztításkor nyugodtan kiveheted, nem lesz baja, csak ne az legyen, hogy minden nap kiveszed azt rohangálsz vele a házban fel alá.
2018. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13-as. Nem all szandekomban rohangalni vele a lakasban feszt. Tudom hogy nagyon fel, nem all szandekomban stresszelni ha kell hanem..de a vizét cserelni kell.. Meg a szüröt tisztitani. Igyekszem ovatosan csunalni mindezt, de ez ajkor is zajjal es egyebb muveletekkel jàr.
2018. okt. 25. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!