Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás közben mibe teszitek...

Lovaglás közben mibe teszitek a cuccaitokat? Gondolok itt telefonra, kulcsra, stb.

Figyelt kérdés
Keresek valami táskát, ami erre alkalmas.
2017. márc. 10. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem viszek fel a lóra. Zárható helyre teszek mindent. A ló nem kulccsal indul :) max a slusszkulcsot vágom be a mellényem zsebébe néha, ha úgy jön ki. Elég ha az oktatónál vagy a túravezetőnél van telefon, nekem nem kell.
2017. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel egyedül lovagolok általában, ezért a mobil mindig nálam van. Amikor sok réteg ruha van rajtam, akkor általában cippzáros zsebem is van, akkor oda teszem némi papírzsepi kíséretében. Nyáron, mikor egy szál semmiben ülök lóra, akkor meg vagy övtáskát viszek, vagy a melltartómba teszem.
2017. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyeregtáskában viszek telefont, vizet nyáron, télen csak a telefont, azt simán zipzáras zsebben.
2017. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom terepre gondoltál, én övtàskàt viszek, a hátamra veszem, vállra teszem fel és teljesen meghúzom, jó szorosra úgy hogy vágta közben se mozogjon.
2017. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni hátizsákot kifejezetten futáshoz, az is jó, mert nem pattog sokat.
2017. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szétnézek :)
2017. márc. 12. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellényem zsebe de max csak a kulcsom viszem meg télen papírzsepit, telefont nem szoktam csak ha terepre megyünk. Ha nincs lehetőséged autóba vagy szekrénybe lepakolni akkor az övtáska jó lehet talán az a legstabilabb.
2017. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!