Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért tartják hülyének azokat...

Miért tartják hülyének azokat akik kígyót tartanak?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam már hogy írták hogy semmi értelme ilyet tartani,meg hogy nem normális aki kígyót tart.Miért gondolják ezt?

2018. okt. 29. 13:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
Azért tartják őket hülyének,mert ők átérzik azt, hogy milyen egy állatnak négy üveg közt lennie folyton és tudják azt is, hogy nem lehet boldog és azt hogy a teljes életből nem lát semmit. Ez így állatkínzás. Kígyót kínzás nélkül nem lehet tartani.
2018. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne?Ha van egy nagy terráriuma és tud benne mozogni,akkor nem állatkínzás.Ilyen emberekkel is találkoztam már.Én nem ezekre az emberekre gondoltam.Persze vannak ilyenek is.Ilyen embert is ismerek,de én most másik emberekre gndoltam elsősorban.
2018. okt. 31. 17:15
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
#11 mert a tengerimalac meg a nyúl annyival jobban érzi magát a ketrecében....
2018. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

valaszolonak:

nem tud megelni egy fogsagban nevelkedett hullo a vad vilagban. csunyan mondva, eletkeptelenek :)

2018. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem tartom hülyének, csak akkor, ha mérgeskígyó.


De akkor nagyon.


Amelyik meg nem mérgező, az meg nem tud megfojtani, se megenni. Ha harap meg nem fáj, bár ritka eset ez náluk.

2019. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!