Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kezdőnek milyen kígyót ajánlan...

Kezdőnek milyen kígyót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Akiknek van/volt kígyójuk, vagy értenek hozzá. Egy kezdőnek milyen fajtát ajánlanátok? Kolumbiai szivárványos boát és királypitont olvastam a legtöbb helyen. Mi az ami feltétlenül szükséges neki? Ti pl mivel etetitek, mi van a terráriumában? Milyen aljzatot használtok? Szeretnék tapasztalatokat kérni. Előre is köszönöm! :)

2019. máj. 9. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kolumbiai szivárványos boát és királypitont olvastam a legtöbb helyen."


NEM!


Gabonasikló!


Szivárványos boa...kezdőnek...ilyeneket hol olvasol?

2019. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írták elterjedt nagyon.. na de mindegy is. Koszonom! :)
2019. máj. 9. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőre boát ne vegyél!Kezd vagy egy gabonasiklóval vagy egy patkánysiklóval.Ezek nem annyira igényesek és eleinte ezt gondozni is elég lesz majd ha ezt rutinosan megtanultad akkor próbálkozz bele a boákba ha szeretnél még akkor is!
2019. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem mert azt írták, hogy a királypiton nem valami igényes. Ezért szokták kezdők venni. Köszönöm a válaszokat! :)
2019. máj. 9. 20:52
 5/7 anonim válasza:

Ha egyelőre azt se tudod mi kell a terráriumba meg mit esznek a kígyók akkor ne a faj kiválasztásán agyalj még.

Tudod mekkora terkó kell akár egy gabonasiklónak? Van elég helyed otthon?

Állatorvos, vitaminok, villanyszámla, kaja. Ezeket tudod fizetni? Olyan nincs, hogy egyszer kimarad mert lesz egy szép dögöd.

Fel vagy rá készülve, hogy élő kaját adj neki? Cuki kisegeret meg ilyesmiket? Simán előfordul, hogy nem megy rá a fagyasztottra...

Ha meg rovarevő kígyófaj mellett döntesz akkor tarthatsz a lakásban csótányt, tücsköt, sáskát is?


Piszoksok tényezőt kell mérlegelned mielőtt fajt választasz...Nemám hazaviszed a kígyót aztán majd cserélgeted a berendezését.

2019. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amúgy az első válaszolóval egyetértek. Gabonasikló. Másban ne is gondolkozz. Van sok szép színváltozat belőle.
2019. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. igen tisztában vagyok mindennel. Utána olvasgattam, tudom mekkora kell neki stb. Úgyhogy nem habokra szeretnék kígyót tartani
2019. máj. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!