Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszit ki lehet vinni...

A törpenyuszit ki lehet vinni a fűbe szaladgálni? Nem lesz baja ha megeszi a füvet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 23:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
33%
Adjál neki káposztát a füvet meg szívd el te!
2010. júl. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Törpenyuszink minden nyáron kb.9-től délután 6-7-ig kint volt a kertben (szúnyogokra vigyázz! meghalhat a csípésüktől, de van rá védőoltás), egy fressnapfos kisállatfuttatóban. Minden nap odébbtettük a ketrecet (plusz biztosítani kell, hogy mindig legyen árnyékos része is!) és szépen végigrágcsálta a füvet. Utána éjszakára visszaköltözött a házba, a saját ketrecébe. Sosem fújódott fel. Nyugodtan vidd ki te is a nyuszidat, imádni fogja!
2010. júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor fúvódik fel a fűtől, ha vizes, és sokat eszik belőle, ezért nem érdemes hajnalban kiengedni az udvarra, ill. eső után sem. De egyébként nekem is kinn vannak szinte egész nap, csak nekem házinyulaim vannak, és azok olyan lusták, hogy szerencsére nem is kell rájuk figyelni, mert nem szöknek el. =D
2010. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van ezt akartam írni. A vizes fűtől felfujodhat. meg a túl soktól is, viszont a nyuszik nem azok a tipusok akik telizabálják magukat. Te tudod mennyire érzékeny a gyomra a nyuszidnak a zöldekre, ha nem az, nyugodtan vidd ki. Oltás ajánlott ha kiviszed.
2010. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) igen, oltása van
2010. júl. 12. 12:56
 16/16 anonim válasza:
A nyuszik szabadon is mezőn élnek ahol fű van. Nem kell félteni mert ez természetes. Nyugodtan vidd ki
2021. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!