Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek tehet valaki...

Szerintetek tehet valaki arról, hogy az iskolában terrorizálják? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Középsuliba sokat terrorizáltak,félelem alatt tartottak,irígykedtek rám a társaim.Senki nem barátkozott velem és gyakran megakartak verni.A tanár meg tette alájuk a lovat és nem védett meg.

A kedvesem nem terrorizálós.Igaz őt én választottam.


2011. márc. 4. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
tehet ..
2011. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bővebben!
2011. márc. 4. 23:10
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem bántottam senkit!
2011. márc. 4. 23:11
 4/23 anonim ***** válasza:

pl nálunk van egy gyerek.. elég elmebeteg képes a lányokra támadni.. anno fel akarta magát akasztani ..

meg akarta késelni a diákokat a koleszba.. hát nem tudom...

2011. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Zárkózott és csendes voltam.Szerettem sokat tanulni.Kilógtam a sorból.Szerettek molesztálni és ha visszaszóltam megakartak verni.
2011. márc. 4. 23:17
 6/23 anonim ***** válasza:
fiú vagy ?
2011. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!!
2011. márc. 4. 23:20
 8/23 anonim ***** válasza:

és kik akartak megverni ? cigányok ? vagy mindenki ?

csak lányok ? vagy fiúk is

?

2011. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Általános iskola után szakmunkásképzőbe folytattam a tanulást fazekas szakon ahol az első kéthét után terrorizálni kezdtek majd kiközösítettek.Kilógtam a sorból.Sokat beszéltek velem alpári módon és ha visszaszóltam megakartak verni vagy megkérdezték ki vagyok ,hogy nem lehet velem úgy beszélni ahogy ők de velük mindíg szépen kellett beszélni.Megaláztak,kicsináltak,lejárattak(pl:verbális agresszióval rávettek ,hogy meséljem el nekik hogyan sexeltem a párommal és előttük készítsek valamit gyakszin ami nekem nem ment és azon röhögtek milyen béna vagyok ))Később többször manipuláltak pl:megkínáltak valamivel és rámfogták,hogy kértem és sok hasonló.Talán csak a börtönökbe van ilyesmi.Egyre visszahúzódottabb lettem mert ha visszaszóltam vagy önmagam adtam annak következményei voltak.Osztályfőnöknek úgy tűnt mintha én érezném különbnek magam a többieknél és jól érzem magam egyedülés én nem kezdek velük barátságot.Szerinte az osztálytársaim azért nem barátkoztak velem mert beégetem
2011. márc. 4. 23:24
 10/23 anonim válasza:
Idióta f*szpörgettyűk. Gondolom a legtöbbje cigány volt...ha nem,akkor tanulatlan, buta tuskók.Sajnos még néhány gimiben is ez megy, nemhogy szakmunkásban....atomot nekik,és hasonló elbírálást bíróság előtt,akár fiatalkorúak,akár nem...Ha valaki nem igényli a tanulást és normális életet,akkor ne igényeljen jogszerű eljárást sem,és ugyanolyan megitélést mint aki igen.Aljanép, igenis... Vegyük észre és mondjuk ki.
2011. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!