Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Na figyeljetek hogy vegyenek?...

Na figyeljetek hogy vegyenek? Mert nem akarnak

Figyelt kérdés
na figyuzatok akarok egy hörit nem rég halt meg a régi hörim (dec. 25) 4éves volt és most nem értem nem vesznek nekem most nincs állatunk csak apámnak hala szerintetek?mit csináljak?
2010. júl. 13. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hisztizz kicsit.
2010. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tanulj meg érthetően fogalmazni.......
2010. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy vmi más állatot ami nem kertesházas mert mi társasházba vagyunk
2010. júl. 13. 13:15
 4/10 anonim ***** válasza:
tengerimalac, leopárdgekko, stb,,
2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csuszomászó nem kell nekem xD csak emlős meg ien jo kis állat
2010. júl. 13. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Keress a neten a közeletekben ingyen elhozható hörcsögöt, vagy kérdezősködj az iskolai haveroknál, osztálytársaknál, hol van felesleges szaporulat. Gondolom, a hörcsögnek már megvan a komplett felszerelés, kisebb sokk lenne így anyuéknak, mintha pl. egy tengerimalacnak kellene mindent újra megvásárolni.

Ha így, "ajándékba kapod" valakitől, anyuék is elfogadóbbak lesznek.

2010. júl. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előbb tanulj meg gondolkodni..
2010. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapja van egy pézsmateknősöm,és kb.1 hónapig könyörögtem érte!Minden nap többször szóba hoztam,hogy szeretnék egy teknőst,és mikor azt mondták,hogy "nem",visszakérdeztem,hogy miért nem.Erre nem tudtak mit mondani.Elmagyaráztam nekik,hogy mennyi előnyös tulajdonsága van,és milyen kevés hátránya.Végül megkaptam,de azért kellett hozzá 1 hónap,mert már volt akkor(természetesen most is van:D)2 kutyám.Meg azért,mert kb.hetente más állatot akartam,pl.egyik héten vadászgörényt,a másikon csincsillát stb.:)

Most szeretnék egy nyuszit,de mikor megkaptam a tekit,akkor kapott a nővérem 2 hörcsögöt,szóval most 5 állatunk van.De mindegyikre jut időnk,és az anyagiakkal sincs gond.Úgyhogy nem értem,miért nem kapok nyuszit...:)

Kitartás!Minden nap hozd föl a témát,és előbb-utóbb csak meglesz az a hörcsög:)

2010. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az osztály tálsam adni tudna amugy :D csak apám , anyám ugyse engedi
2010. júl. 13. 19:14
 10/10 Zsirember ***** válasza:
Akkor etetgesd apád halát!
2010. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!