Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Tegnap már megkérdeztem anyukám, hogy lehet-e tengerimalacom de ő azt mondta, hogy egyszerre csak egy állatom legyen. Mert, hogy van egy hörcsögöm is. Viszont én nagyon szeretnék egy tengerimalacot is. Voltatok már ilyen helyzetben? És ha igen mivel próbálkoztatok? Segítsetek!
2009. febr. 24. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Vedd meg és ha már ott van biztos nem mondja hogy vidd vissza az üzletbe :) Én legalábbis ezt csinálnám :P
2009. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy akkor nagyon leszidnának. Azt meg nem akarom.
2009. febr. 24. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
2009. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a szüleiddel, és keresd meg rá (meg az eleségre, az orvosra) a pénzt. Ha látják, hogy komolyan gondolod, és hajlandó vagy áldozni is rá, akkor valószínűleg engedni fognak.
2009. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam beszélni anyuval de ő azt mondta, nem a pénzről van szó. Örüljek, hogy a hörcsögöt megkaptam :'(
2009. febr. 24. 18:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

juj ismerős,..én is egy csomó ideig 'rágtam a szüleim fülét', hogy végre vegyenek nekem egy nyuszit! persze az ki lett zárva,..akkor jöttem a tengerimalaccal, de anuykám végül megengedte a hörcsögöt! :D...először is nem szavakkal, hanem tettekkel kell bizonyitani, tehát mutasd meg anyukádnak, hogy te felelőségteljes gyerek vagy, tudsz törődni jól a hörcsögöddel!

Én csak úgy értem el a hörcsögöt, hogy nagyon sokáig kérleltem anyukámat...apukám nem volt ellene (legtöbbször ez igy szokott lenni:)...persze először nekem nem nyuszi, hanem kutya kellett, de arról szó se lehetett...és kutyát kértem legelőször és hörcsögöt kaptam...zért van különbség

2009. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is kutyával kezdtem. De az rég volt akkor azért nem lehetett mert nem volt kerítésünk. Aztán meg azért mert vannak macskáink. Nekem téli szünetben jött a hörcsög és sikerült meggyőznöm anyut. Apumat nem nehéz meggyőzni őt nem érdekli az, hogy itt van a háznál csak az érdekli, hogy jó sorsa legyen. Egyébként meg nem tudom, hogy tudnám még jobban bizonyítani. A hörcsögöm jól van és csak én foglalkozok vele és a cuccait is én veszem. Szóval már nem tudok többet tenni.
2009. febr. 24. 18:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Most megkérdeztem apum is és ő meg azt mondta, hogy: "egy egész állatkertet is nyithatnék" Pedig csak 3 macskám és egy hörim van. Anya meg azt mondta NEM! Ha anyum meggyőzöm onnantól kezdve apum könnyen beleegyezik.
2009. febr. 24. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Tanulmányi eredmény javítása?
2009. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha Te állatkertet nyithatnál a három cicáddal meg a hörcsiddel,akk én mit? 4cica, 1 kutyus, 1 nyuszi, sok halacska és 1 hörcsi:)
2009. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!