Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam? Mindkettőt...

Melyiket válasszam? Mindkettőt nagyon szeretném

Figyelt kérdés
Anyáék csak 1 állatot engednek meg.A Tengerimalac és a Törpehörcsög az a két állat amik közül választhatok.Mindenképp egy simogatható kisállatot szeretnék akivel sokat foglalkozhatok.12 éves vagyok
2010. júl. 14. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Tengerimalac! Höröcsög harap, szökik, nem szereti ha simogatják. Tengerimalacot kilehet venni az öledbe, és szereti ha simogatod! Hiddel, a hörcsög, harap szökik, zajos éjszala! Volt mind2 A malaci sokkal jobb!
2010. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a malacot nem kell párban tartani?
2010. júl. 14. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hörcsögöm, több is. Az első pár nap után megszokták a szagom, és nem haraptak.

Én a hörcsögre voksolnék.

2010. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tengerimalac!:)Nekem is van!:)
2010. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb távra szeretnéd,mindenképp tengerimalac.Jóval tovább élnek a hörcsögöknél,és szerintem kedvesebb állatok is.
2010. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké eddig a malacra többen szavaztatok de légyszi arra is válaszoljatok hogy muszáj párban tartani?
2010. júl. 14. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tengerimalacaim voltak csak, de akárkinek volt hörcsöge, hát...nem volt annyira szimpi...állandóan aludt, nem szerette ha piszkálták és harapott is. Tengerimalacot meg kiveszed, imádja a simogatást, sokkal kedvesebb. Persze biztos a hörcsög is az, de nemtom...én a malackára szavazok. És a hörcsög max. 2-3 évig él, nekem volt 10 éves tengerimalacom is.
2010. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha eleget tudsz foglalkozni vele akkor tengeri malac. Nagyobb, simogathatóbb, bújós jószág. Nagyon aranyos tud lenni. Én szeretem a hörcsögöket is, de ha simogatós kell akkor mindenképpen tengeri malac. Ha elmész a lak előtt és éhes, szól neked. A miénk ha kinyitottuk a rágcsáló ketrecet kijött a kezünkbe. A gyerkőcök ölében "motyogott" még tanultak. Szelíd kis állatka. Hamar kézhez szokik. A miénk sajnos elkapott egy csúnya hasmenést és elpusztult. Nagyon megsirattuk.
2010. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha eleget tudsz foglalkozni vele akkor nem kell párban tartani. Ha viszont kevés az időd, malacból két fiú is jól megfér, fiatalon összeszoktatva.
2010. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké akkor tengerimalac lesz
2010. júl. 14. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!