Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy törpenyúl?

Tengerimalac vagy törpenyúl?

Figyelt kérdés

Melyiket könnyebb tartani?Melyiknek jobb a természete?

Melyik akivel "játszani" is lehet?Amelyik barátságosabb?

Melyiket egyszerűbb etetni?

Köszi!:)

12/f


2010. júl. 17. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tengericoca!
2010. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nekem törpenyuszim van, aki már lassan 2 éves lesz!

Sokat foglalkoztam vele, most már gyakran előfordul, hogy mikor kiengedem az udvarra, utánam szalad, hogy pl. megsimogassam!

Tengerimalacom nem volt, róla nem tudok mit mondani, de a törpenyuszimat imádom! :D

2010. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na most akkor melyik?:)most már még bizonytalanabb vagyok...:)
2010. júl. 17. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a törpenyuszit választanám:)A tengerimalac nem annyira jön be,de a kopasz tengericoci nagyon bejön:D
2010. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a nyúl igényesebb... a cocik meg olyan aranyosak, ahogy nyürrögnek :) kedvesebbek is sztem :)
2010. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a nyuszival többet kell ugyan foglalkozni, de jobban meg is hálálja szerintem. igényli a simogatást, jön, és töfköd a nozijával ha ssimire vágyik:) édesen ugrabugrál, és az enyém pl labdával játszott is, bár ne várj tőle olyat mint egy kutyától. hátránya annyi hogy nagyobb hely kell neki mint a malackának, de szerintem 1000x jobb társ, számomra a döntés nem is lenne kérdéses :)
2010. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nyulat nehezebb tartani, ez köztudott tény, aki azt mondja azt a könnyebb, azért mert fiatal és neki az van és szereti.Nekem mindkettő van.
2010. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ezt a kisállatot tulajdonképpen a házba akarom mert kint van 2 kutya.
2010. júl. 17. 21:26
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem 3 éve volt tengerimalacom, de anyám allergiás volt rá, ezért fent kellett tartanom a szobáma. esténként odatettem az ágyra úgy, hogy át tudott mászni a ketrecébe, és elaludtam mellette,miközben ő a hátán fekve élvezte a hassimit. ^^ mikor elpusztult nagyon szomorú voltam. de miután anyám allergiás nem kaphatok másik kopaszmalackát.

most lógófülű törpenyulam van. vele nem tudok annyit játszani, de nagyon szeretem őt is. mikor kiveszem és odaveszem az ölembe folyton nyalogatja a combom, és napközbe a nyári keneljében nagyon jól elvan. talán a tengerimalac egy kicsit igénysebb és érzékenyebb... főleg a kopasz malac.

2010. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


nekem falra szerelt ketrece van, amit apám csinált, de nagyon jó. nekem is csak így lehetett megoldani hogy a kutya ne rágja szét.

a nyári kenneljében is csak úgy lehet ha itthon vagyunk. de még így is figyelni kell, pedig le van kerítve a kert magas kerítéssel. ennyiből jobb volt nekem a malacka, mert az nem érdekelte a kutyákat.

de nagyon szeretem a nyuszimat is ^^

17/L

2010. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!