Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pisifoltot hogy lehetne...

Pisifoltot hogy lehetne kiszedni fából?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem malackáknak fából (fenyő) készült, rácsra szerelhető sarokülőt. Nagyon szeretik, sokat vannak fent így elkerülhetetlen, hogy néha rápisilnek. Sajnos nagyon csúnya foltos lett. Próbáltam régi fogkefével és malacoknak való samponnal átdörzsölni de talán 1 fokkal ha jobb lett. Domestost vagy bármi fehérítőt nyilván nem teszek rá. Szóval a kérdésem az lenne, hogy tudnátok nekem ajánlani valami természetes megoldást amivel ki tudnám szedni a pisifoltokat, illetve zöldséglé maradványokat a fából? Előre is köszönöm a választ!
2019. nov. 6. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Áztasd be ecetbe/önts rá ecetet (ha lefolyik róla akkor ecetbe áztatott papírtörlőt is lehet rá rakni, az sem rossz), olyan 10-15 percre. Utána meg tudod kefével dörzsölni, alaposan átöblíteni. Az ecet nem ártalmas és nagyon jól kiszedi a foltokat.
2019. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ecetre én is gondoltam, csak féltem, hogy zavarni fogja őket esetleg a szaga. Persze kiöblítem amennyire lehet, de nem tudom mennyire szívná be a fa az ecetet, amit lehet én már nem éreznék de ők igen.
2019. nov. 6. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam utálták az ecet szagát a malacok. Mindig miután kisikáltam vele a ketrecet az első pár órában meg voltak vadulva tőle.

Ronggyal nem tudod letakarni? Az felszívja ha pisilnének és akkor csak azt kell kimosni. Nekem is volt fából emelet, mindenhova rongyot pakoltam rá.

2019. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!