Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Muszály tengerimalacból 2-t...

Muszály tengerimalacból 2-t venni? Egy ideje gondolkodok rajta, hogy szeretnék, de csak egyet. L

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy ha valaki vesz, akkor 2-t kell. De muszály? Csak úgy vehetek, ha 2-t? Egyet szeretnék/szerettem volna. 2 most nem fér bele :/

2019. nov. 11. 21:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, az első 2 egy ketrecben volt, de a lány bántotta a fiút, ezért elkülönítettem őket. Borsodban hol lehet tenyésztőtől malackát venni?
2019. nov. 12. 06:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs tenyésztő nézz gazdikereső hirdetéseket facebookon, jófogáson, így nem támogatod pénzzel a szaporítást.

Ha amiatt aggódsz hogy magányosan hagysz egy malacot, lányok pl hárman is jól elvannak.

És nem, nem elég neki ha "sokat foglalkozol vele", ez neki olyan mintha te egy szobában élnél ahol van ágy, vécé meg kaja és semmi más, naponta meg 2-3 órára beengednek hozzád egy kutyát de amúgy tök egyedül vagy, nincs mit csinálni, neked kielégítené a szociális igényeid egy másik faj akivel még kommunikálni se nagyon tudsz?

2019. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!